přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Android

Android

android_logo.png

Android je taky Linux, v této rubrice najdete články o nejpoužívanějším mobilním operačním systému.


AirDroid – spravujte svůj smartphone pomocí PC

airdroid.png

Propojte přes wifi svůj chytrý telefon s počítačem či laptopem a pomocí klávesnice a myši upravujte jeho obsah nebo kopírujte data mezi zařízeními. Právě to a mnohem víc nabízí aplikace AirDroid. Budete potřebovat pouze bezdrátové připojení a prohlížeč. 


 

Výbava a funkce Android tabletů

pov10tablet.jpg

Tablety a také ty s Androidem bezesporu zažívají rozmach. Platforma již dosáhla stádia, kdy i níže mířené modely často postačují k plynulému prohlížení webu, přehrávání videí a používání řady doinstalovaných aplikací. V dnešním článku se podíváme na výbavu a funkce, které některé tablety nabízejí, a jejich využití.


 

AntennaPod: Svobodný podcatcher pro Android

antennapod.png

Přestože má podcasting největší slávu za sebou a jeho funkci již suplují velké video-portály, stále se najdou uživatelé preferující právě tento způsob konzumace obsahu. AntennaPod je rozhodně jeden z významných podcatcherů pro Android.


 

Android tablety se zaměřením na ARM procesory

tablet.png

Tablety a také ty s Androidem bezesporu zažívají růst. Platforma již dosáhla stádia, kdy i níže mířené modely často postačují k plynulému prohlížení webu, přehrávání videí a používání řady doinstalovaných aplikací. Naposledy jsme se na téma podívali obecně, zatímco v tomto článku se budeme konkrétně věnovat aktuálním a budoucím procesorům ARM.


 

Parametry Android tabletů

tablet.png

Tablety a také ty s Androidem bezesporu zažívají růst. Platforma již dosáhla stádia, kdy i níže mířené modely často postačují k plynulému prohlížení webu, přehrávání videí a používání řady doinstalovaných aplikací. V dnešním článku se podíváme na jednotlivé parametry takových zařízení v obecné rovině.


 

SuperGenPass: Předejděte bezpečnostním rizikům

supergenpass.png

V době, kdy jsou lokální služby ve velké míře nahrazovány cloudovými, se dere na povrch stále palčivější otázka bezpečnosti. Na internetu často umisťujeme více či méně citlivá data a ve většině případů stojí mezi nimi a záškodníkem pouze heslo. Jak se efektivně chránit?


 

NoNonsense Notes: Open-source úkoly pro Android

nononsense_notes.png

Google stále nepředstavil žádnou aplikaci pro svou službu Úkoly, a tak není divu, že se s aplikacemi tohoto typu od třetích stran roztrhl pytel. NoNonsense Notes může přilákat nejen skvělou funkčností a vytříbeným vzhledem, ale také svobodnou licencí, se kterou je vydán.


 
1 2   Následující   ››

Nezapomeňte si přečíst seriál o Androidu, přidaný dříve, než vznikla samostatná rubrika.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss



 
 

Top články z OpenOffice.cz