přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Audex

Audex

[-: Kdo umí, umí. :-]


reklama

Z radosti nad tím, že je Nový rok, čímž nyní přeji všem, aby je potkalo to nejlepší, jsem zabrouzdal do vod pojmenovaných jistými mořeplavci jako playground-multimedia.

A protože mě sem přivedla delší dobu sdílená informace o tom, že se zde mimo jiné nachází soubor k mému oblíbenému a úspěšnému vytahovači skladeb z CD, jímž je Audex, na kteréhož názorném uživatelském rozhraní jsem pracoval od začátku až po nedávné začlenění do SVN KDE, vzal jsem příslušný soubor, sloučil jej, doplnil a opravil a nakonec i vyzkoušel.

Takže: Ne vše, co uvidíte, až .mo soubor nahrajete do složky s překlady, je moje práce (například texty jako: "CDDB settings, Umístění keše, Email" - s tím moc nenadělám), zato ke zbytku se hrdě hlásím. Jen jsem k tomu ještě vzal jeden další soubor desktop_playground-multimedia.po, a přeložil v něm pouze prvních devět řetězců, které se očividně k Audexu a jeho nasazení v prostředí plochy KDE vztahují.

A proto zájemcům doporučuji ihned k vyzkoušení. Verze nahraná v playground-multimedia byla mírně změněna. Například místo mého rádoby vtipného "Stále ještě chcete pokračovat?" je tam "Opravdu chcete pokračovat?" Vít Pelčák se mi kdysi svěřil, že on je tou "ohnivou zdí", přes kterou hned tak něco neprojde. :-)

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Pavel Fric

Pavel Fric

Uživatelé distribuce Mageia jsou označováni jako Mageians, což je s naší výslovností totéž co Májané. Někteří krajané jí říkají Mihája (nářeční výslovnost), potom by se uživatelům dalo přezdívat i: Mihájané.


  • Distribuce: Mageia; tip: když budete mageia vyslovovat mája, přečtete text rychleji (ma-he-ia, staženo na ma: ia - mája) - to s tím obrázkem hrnce s bublinkami nad ním, případně s medem v hrnci a včelami kolem; openSUSE, Kubuntu, Mandriva, Fedora
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: *

| blog