přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Letní novinky v shop.qcm.cz

Letní novinky v shop.qcm.cz

Oznámení


reklama

Na léto jsme pro návštěvníky našeho elektronického obchodu shop.qcm.cz připravili celou řadu slev a zajímavých akcí. Do konce srpna nabízíme nejprodávanější verze Red Hat Enterprise Linuxu ES 4 ve zvýhodněném balení s media kitem zdarma. Během léta také můžete nakoupit produkty Vmware Workstation s 5% slevou. Současně s těmito slevami jsme pro vás také připravili výhodnou nabídku produktu Používáme Mandrakelinux 10.1 s DVD přílohou, který je až do vyprodání zásob dostupný za pouhých 190,- Kč bez DPH.

O QCM:

Firma QCM je vedoucím poskytovatelem open-source produktů na českém a slovenském trhu. Od roku 2001 poskytuje linuxové služby a řešení a provozuje několik významných portálů jako například www.mandrake.cz, www.openoffice.cz, www.linuxexpres.cz a elektronický obchod shop.qcm.cz, zaměřený na linuxové zboží. QCM je rovněž vydavatelem linuxového časopisu LinuxEXPRES.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Vlastimil Ott

Vlastimil Ott

Spolupracuji s obecně prospěšnou společností Liberix, školím LibreOffice, WordPress, rozumím open source.


  • Distribuce: Xubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: Xfce
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016