přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, luckyBackup

luckyBackup

Zálohování souborů


reklama

luckyBackup (luckybackup.sourceforge.net) je programem určeným pro zálohování souborů. Je jednoduše použitelný, schopný, rychlý (přenáší pouze provedené změny a nikoli všechna data), bezpečný (zajistí bezpečí vašich dat tím, že ověří všechny adresáře předtím, než provede jakoukoli manipulaci s daty) spolehlivý a plně nastavitelný zálohovací a srovnávací nástroj.

Někdo už jednou řekl: "Pokud nemáte svá data zazálohovaná, je to stejné, jako kdybyste je neměli vůbec."

Příčinou této skutečnosti je, založeno na zákonech pravděpodobnosti, že někdy, z nějakého důvodu, se něco stane, a vy ztratíte cenné údaje.

A další člověk prohlásil, že: "Lidi používající počítače lze rozdělit do dvou skupin: na ty, kteří již svá data ztratili, a na ty, které to teprve čeká."

 

Přestaňte se vyhýbat zálohování. Nemáte se na co vymlouvat!


Přáním autora tohoto programu, kterým je Loukas Avgeriou, je, aby nás taková událost nikdy nepostihla. A i kdyby, přeje si, abychom stihli na poslední chvíli zazálohovat svá data, ať už s pomocí jeho aplikace, nebo ne. :-)

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Pavel Fric

Pavel Fric

Uživatelé distribuce Mageia jsou označováni jako Mageians, což je s naší výslovností totéž co Májané. Někteří krajané jí říkají Mihája (nářeční výslovnost), potom by se uživatelům dalo přezdívat i: Mihájané.


  • Distribuce: Mageia; tip: když budete mageia vyslovovat mája, přečtete text rychleji (ma-he-ia, staženo na ma: ia - mája) - to s tím obrázkem hrnce s bublinkami nad ním, případně s medem v hrnci a včelami kolem; openSUSE, Kubuntu, Mandriva, Fedora
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: *

| blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016