přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, QComicBook

QComicBook

Dobrý skutek


reklama

Dokončením práce na prohlížeči komiksů, kreslených obrázkových seriálů, jsem teď rozšířil svůj záběr, co se týče překladů programů z různých zajímavých oblastí použití. Jeho autorem je Pawel Stolowski.Čtečka QComicBook slouží k pohodlnému a jednoduchému prohlížení komiksových archivů obsahujících obrázky jpeg/png.


Jeho vlastnostmi jsou automatická práce s archivy, režim celé obrazovky, režim dvou stran, režim plynulého posunu obrazu, japonský režim (manga), náhledy, změna velikosti strany, navádění za použití myši/klávesnice, záložky.

Pokud se vám bude líbit, můžete též vyzkoušet svoji ochotu přispět na vývoj programu. Okno poskytující možnost daru od spokojeného uživatele předpokládá nějaké ty znalosti ohledně práce s bankovním účtem, a ochotu to udělat, když už účet otevřený máte. :-) I jakkoli malý obnos ukáže váš zájem. Předpokládaným výsledkem pak bude touha vývojáře strávit s programování tohoto programu, jehož počátky sahají do roku 2005, ještě více času.

Dalším programem, jehož autor uvítá vaše ocenění je 2ManDVD. Autor luckyBackupu ocení hlavně vaši radost z používání programu, a pokud byste chtěli učinit dobrý skutek, půjdou vaše peníze na charitu.

V případě nahrávacího programu Ardouru jde o zajištění trvalého přísunu peněz, aby se zaplatil alespoň jeden vývojář na plný úvazek. Naplňování tohoto záměru můžete sledovat na ukazateli, který na stránkách zobrazuje stav dosažení cíle v daný měsíc.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Pavel Fric

Pavel Fric

Uživatelé distribuce Mageia jsou označováni jako Mageians, což je s naší výslovností totéž co Májané. Někteří krajané jí říkají Mihája (nářeční výslovnost), potom by se uživatelům dalo přezdívat i: Mihájané.


  • Distribuce: Mageia; tip: když budete mageia vyslovovat mája, přečtete text rychleji (ma-he-ia, staženo na ma: ia - mája) - to s tím obrázkem hrnce s bublinkami nad ním, případně s medem v hrnci a včelami kolem; openSUSE, Kubuntu, Mandriva, Fedora
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: *

| blog