Příspěvky Tři čtvrtiny kódu Linuxu píší profesionálové
Takove jsou moje dojmy, ale mozna to vidim moc cerne nebo jsem hodne narocny. :)
Re:Re:Re:Tři čtvrtiny kódu Linuxu píší profesionálové
Jiří Eischmann 1. 02. 2010, 12:02:07
Odpovědět
A také bych se nebál říct, že problém nebyl jen v prvních verzích. Četl jsem názory, že nejvyladěnější a nejpoužitelnější KDE4 má Sabayon, vyzkoušel jsem ho teď nedávno, když děckám odešel na počítači disk, ale nepřesvědčil mne ani omylem... Po reinstalaci Archem s KDE3 počítač viditelně ožil a stal se normálně použitelným.
Re:Re:Re:Re:Re:Tři čtvrtiny kódu Linuxu píší profesionálové
Jiří Eischmann 6. 02. 2010, 10:34:59
Odpovědět
Aminux 6. 02. 2010, 13:43:30
Odpovědět
Tak ať se daří.
Hezký den.
Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Tři čtvrtiny kódu Linuxu píší profesionálové
Jiří Eischmann 6. 02. 2010, 23:24:34
Odpovědět


V tomto seriálu se budu zabývat správou linuxového serveru postaveného na Debian GNU/Linuxu.
Internetový prohlížeč Firefox si díky rozšířením můžete přizpůsobit přesně na míru. Těch rozšíření ale existují tisíce, proto vám chceme pomoci usnadnit výběr a vytvořili jsme pro vás třídílný přehled toho nejlepšího a nejzajímavějšího.
Linuxová distribuce openSUSE je určena především pro použití na desktopech. Z toho vychází i předpoklad, že by mělo jít prakticky všechno potřebné jednoduše nastavit přes grafické uživatelské rozhraní. Do této kategorie patří i nastavování hardwaru a částí systému, které s ním souvisejí.



cz