přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami

Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
00EzRd 8. 02. 2016, 15:48:48
Odpovědět  Odkaz 
V poslednom čase sa tu s týmito PR článkami akosi roztrhlo vrece. Nevravím, že je článok zlý ale asi by ho návštevníci viac uvítali na neiektorom eshope. Tu by som zasa radšej uvítal nejaký odborný článok z prostredia GNU/Linuxu.
Ondrej Dzivý Balucha Re: Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
Ondro 8. 02. 2016, 16:34:45
Odpovědět  Odkaz 
PR clanok to ani trochu nieje. Staval som si doma male PC, ktore by bolo univerzalne. Aby tam voslo viacej diskov(virtualizacia, zdielanie dat, zalohy) aj ext. grafika kvoli hram a aby som sa nemusel hambit namontovat tu skrinku kdekolvek v byte. Najst detailnejsie info o nejakej vhodnej skrinke bol na internete problem(mnozstvo vyrobcov poskytuje chabe info o svojich vyrobkoch). Zdalo sa mi zaujimave podelit sa o info a skusenosti.
Re: Re: Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
00EzRd 10. 02. 2016, 19:01:50
Odpovědět  Odkaz 
Ja ti to neberiem. Ale už len ten nadpis: >>Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
Re: Re: Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
00EzRd 10. 02. 2016, 19:05:21
Odpovědět  Odkaz 
Sakra, useklo mi to príspevok, nechce sa mi to písať nanovo.
Ondrej Dzivý Balucha Re: Re: Re: Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
Ondro 10. 02. 2016, 19:42:07
Odpovědět  Odkaz 
Co by si tam napisal ty? Mne to prislo celkom vystizne. Konkurencia v danych rozmeroch neponuka vsetko to, co tato skrinka. Ked som vyberal skrinku, tak tato bola prva(najlacnejsia), ktora splnala vsetky moje poziadavky v co najmensich rozmeroch. Hlavne tu najzakladnejsiu poziadavku - aby tam bolo mozne namontovat moju nestandardnu dosku Foxconn G41S-K a do nej dvojslotovu ext. graficku kartu. Skus si to overit.


p.s.
Priznam sa, ze pri pisani clankov mam s nadpismi najvecsi problem.
Re: Re: Re: Re: Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
nobody 10. 02. 2016, 19:52:13
Odpovědět  Odkaz 
neco ti prozradim, tvuj problem nebude nadpis, ale ze si neco delas s hateru, oni jsou proste takovy, moc jim to nemysli a tak nadavaji na cokoliv muzou a je jedno jeslti protoze tomu nerozumej, nebo je tesi jak nekoho tim rozhodej ;)

clanek v pohode, jako PR nevypada ani ve snu
Ondrej Dzivý Balucha Re: Re: Re: Re: Re: Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
Ondro 11. 02. 2016, 16:25:37
Odpovědět  Odkaz 
Dik za reakciu. Som za kazdu konstruktivnu kritiku, rad sa posuvam dalej a tak som bol zvedavy na jeho nazor. Vyzera, ze asi nemam byt zvedavy.
Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
Kuba J. 9. 02. 2016, 08:38:48
Odpovědět  Odkaz 
Kde se to dá koupit? :)

Je to velice zajímave na možnost domácího serveru na zálohy, uložiště atd :)
Re: Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
nobody 9. 02. 2016, 10:15:53
Odpovědět  Odkaz 
slysel jsem takove famy, ze na tom internetu se da prej vyhledavat, normalne zadas nejake slova do takoveho prej se tomu rika vyhledavac, no a ono ti to najde kde se ty slova na tomhle internetu vyskytujou... treba by to slo pouzit i na to ze zadas jmeno teto krabice a zjistis kde se to da koupit, ale nevim, to musis vyzkouset sam ;)
Re: Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
fffffffffffffffffffffffffffffffffffff... 9. 02. 2016, 16:19:21
Odpovědět  Odkaz 
http://lmgtfy.com/?q=Lian-Li+PC-Q01
Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
Tom 10. 02. 2016, 11:00:10
Odpovědět  Odkaz 
nevidel jste nekdo podobny system (zdroj nad procesorem) pro fullATX? hledam mensi case na htcp nechci zadnou velkou potvoru staci jeden HDD bez mechaniky vse co jsem doposud videl je dost velke
Re: Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
nobody 10. 02. 2016, 14:51:13
Odpovědět  Odkaz 
mas duvod pro fullATX ? protoze takovej rozmer je v rozporu s "mensi case" i s "htpc" (predpokladam ze ve skutecnosti nechces htcp :)
myslim ze pro fullATX nic mensiho nez tohle nenajdes:
http://www.czc.cz/thermaltake-vf7000bns-dh101/50161/produkt
ale aspon to nepusobi jako pocitac, ale jako home receiver ;)
Re: Re: Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
Tom 11. 02. 2016, 22:02:31
Odpovědět  Odkaz 
Mam, desku,ram,zdroj jsem dostal kupoval jsem jen novej procak za 150kc :) a neche se mi shanet novou desku uz jsem to prosel toho dost, skoro je mi jedno tvar, jen aby to nebyla velka krava. Kyby se neco podobneho delalo v ATX jako ta Lian-Li nebylo by to moc velke. Ja ani nemam TV, chci to na hudbu kterou pozenu do zesilovace a ovladani mobilem. To uz mozna radeji tohle http://www.czc.cz/fractal-design-node-605/113495/produkt a pak druhy problem radeji bych stribnou, zesilovac je stribrnej a na cerne je hrozne videt prach...ja vim jsem narocnej :)
Re: Re: Re: Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
nobody 12. 02. 2016, 11:38:29
Odpovědět  Odkaz 
jasne, tak to chapu :)
http://www.alphacool.cz/produkt/Lian_Li_PC-V33A_ATX_Cube_-_Silver.html
http://www.alphacool.cz/produkt/Silverstone_La_Scala_SST-LC13S-E_USB_3-0_-_Silver.html
Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
Zapg 10. 02. 2016, 15:05:35
Odpovědět  Odkaz 
Jé, další PR článek. Tento měsíc je jich nějak hodně, nemyslíte?
Lukáš Jelínek Re: Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
Lukáš Jelínek 10. 02. 2016, 16:13:00
Odpovědět  Odkaz 
V letošním roce jsme ještě žádný PR článek nevydali (nepočítám-li včerejší tiskovou zprávu o InstallFestu - je jako tisková zpráva označena). Není jím ani tento článek. Náš autor pouze popsal zkušenosti se skříní pro PC.
Ondrej Dzivý Balucha Re: Re: Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
Ondro 10. 02. 2016, 16:34:38
Odpovědět  Odkaz 
To Zapg:
Z coho usudzujes, ze je to PR clanok? Velmi by ma to zaujimalo aby som na buduce tu chybu neurobil.
Snazil som sa len opisat vlastne skusenosti a moje postrehy. Mna by takyto clanok potesil, lebo casto potrebujem kupit specificku skrinku ale na internete je takychto recenzii malo. Preto som tento clanok napisal.
V poslednej faze pripravy clanku som pre istotu vyhodil vetu o tom, ze skoda, ze vyrobca ako vypln do krabice pouzil polystyrén, ktory sa tazko recykluje aby som nebol za ekoteroristu a teraz som za PR autora. To som ale dopadol.

Kludne ti mozem odfotit skrinku aj cely pracovny stol, kde tuto skrinku mam nainstalovanu. Od lian-li uz mam inu skrinku, som s nou nad mieru spokojny a s touto som tiez spokojny.
Lian-Li PC-Q01 – malá veľkosťou, veľká možnosťami
tukan 11. 02. 2016, 09:58:01
Odpovědět  Odkaz 
Pěkný článek o zajímavé skříní. díky.