přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Android „Honeycomb“ přijde asi v únoru

Android „Honeycomb“ přijde asi v únoru

Nová verze operačního systému Android, označovaná kódovým názvem „Honeycomb“, bude uvedena zřejmě v únoru 2011 a ponese označení 2.4.


reklama

Je to doslova pár dní, co byl vydán operační systém Android 2.3 „Gingerbread“. Nyní už se silně spekuluje o tom, jak to bude s připravovanou verzí „Honeycomb“. Vypadá to, že by mohla spatřit světlo světa v únoru 2011 (zhruba v době, kdy se bude konat Mobile World Congress) a bude označena jako 2.4. Zřejmě se bude také jednat o menší změnu oproti 2.3, než se předpokládalo.

Otázkou proto zůstává, jak to bude s verzí 3.0, která se původně očekávala již s větví „Gingerbread“. Taylor Wimberly z magazínu Android and Me si myslí, že si Google verzi 3.0 nechává na nějakou zvláštní událost (přičemž onou verzí 3.0 by se mohla stát větev „Ice Cream“ nebo „Jellybean“). Podle něj by to mohla být konference Google I/O v květnu 2011.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016