přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Android má stabilnější aplikace než iOS

Android má stabilnější aplikace než iOS

Aplikace na operačním systému Google Android padají méně často než na Apple iOS.


reklama

Magazín Forbes publikoval analýzu firmy Crittercism, která porovnává četnost havárií aplikací běžících na mobilním operačním systému Google Android s aplikacemi na systému Apple iOS. Podle těchto dat jsou aplikace na Androidu stabilnější – padají méně často. Z normalizovaných dat lze vyčíst, že výrazně nejčastěji padají aplikace na iOS 5.0.1, u systému Android je to verze 2.3.3 těsně následovaná verzí 2.3.4.

Ohledně vypovídací hodnoty analýzy je třeba zmínit důležité faktory, které se na výsledcích mohou podepisovat. Jednak mohlo mít vliv to, že nový iOS 5 již do analýzy již významně zasáhl, zatímco Android 4.0 to příliš „nestihl“. Dalším faktorem je způsob, jakým se k uživatelům dostávají aktualizace programů. Android umožňuje aktualizovat prakticky v reálném čase, kdežto u iOS je cesta aktualizací od vývojářů k uživatelům mnohem delší.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blog


CIO Agenda 2016