přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Britští ISP se dohodli na síťové neutralitě

Britští ISP se dohodli na síťové neutralitě

Většina ISP poskytujících pevné připojení ve Velké Británii podepíše dohodu o transparenci při řízení datového provozu.


reklama

Jedním z často diskutovaných témat souvisejících s Internetem je tzv. síťová neutralita, tedy rovný přístup ke všem datům, ať již tečou odkudkoli kamkoli a jsou jakéhokoli druhu. Někteří poskytovatelé internetového připojení (ve Velké Británii např. BT nebo TalkTalk), kteří by chtěli přistupovat k datům rozdílně a za uplatňování výhodnější politiky pro určitý subjekt od něj inkasovat poplatky.

Nyní organizace Broadband Stakeholders Group (BSG, jedná se poradní orgán vlády pro oblast širokopásmového připojení) oznámila, že většina poskytovatelů pevného internetového připojení ve Spojeném království podepíše dobrovolnou dohodu o transparentním přístupu k řízení datového provozu. Detaily by měly být zveřejněny 16. března. Podobná pravidla existují již delší dobu v rámci asociace ISPA.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016