přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Call for Papers – přijďte vystoupit na Open Source Conference / LinuxExpo 2011!

Call for Papers – přijďte vystoupit na Open Source Conference / LinuxExpo 2011!

reklama

Exponet, jako pořadatel Open Source Conference / LinuxExpa, které se letos uskuteční 19. dubna 2011 v kongresovém centru U Hájků, vyhlašuje Call for Papers. Hledá tedy zajímavá témata a přednášející, kteří by měli zájem na letošním ročníku konference vystoupit.

2. ročník Open Source Conference, akce věnovaná možnostem, výhodám, vývoji či nasazení OSS, stejně jako souvisejícím obchodním modelům a novinkám v Open Source světě. Prostor k prezentaci dostanou samozřejmě rovněž Open Source projekty - velké i malé.

Bohatý program nabídne návštěvníkům zajímavé přednášky, prezentace, semináře, workshopy a doplňující výstavu.

Součástí Open Source Conference bude také sekce LinuxExpo jako platforma pro diskusi o profesionálních linuxových řešeních s desetiletou tradicí.

Máte zájem přispět do programu konference zajímavým tématem ze světa OSS či Linuxu? Chcete se s dalšími účastníky podělit o své znalosti a zkušenosti? Tak právě Vás hledáme! Více informací a formulář pro zájemce naleznete na www.oscon.cz. Uzávěrka pro podání přihlášky je 28. února 2011.

Nahoru

Odkazy

(Jako ve škole)
Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


  • Hodnocení autora: *

| blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016