přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, CZ.NIC vydal Domain Report 2012

CZ.NIC vydal Domain Report 2012

CZ.NIC

V roce 2012 bylo v průměru registrováno 20 981 nových domén měsíčně, k 31. prosinci 2012 statistiky CZ.NIC evidovaly 1 010 325 domén.


reklama

Téměř 21 tisíc nových registrací za měsíc a překonání hranice milionu domén – i takový byl rok 2012 z pohledu české národní domény .CZ (ccTLD). Pokračující nárůst nových registrací udržuje .CZ mezi nejrychleji rostoucími národními doménami v rámci EU. V uplynulém roce se rovněž zvýšil počet domén podporujících nový protokol IPv6 i domén zabezpečených technologií DNSSEC. Tyto a další informace zveřejnilo včera sdružení CZ.NIC v pravidelném Domain Reportu, a to na adrese https://stats.nic.cz/reports/2012/. Současně s tím byly představeny i nové statistiky sdružení, které najdou zájemci na adrese https://stats.nic.cz/. Více pod uvedenými odkazy a v tiskové zprávě.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Vilém Sládek, CZ.NIC
Public Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016