přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Dánské ministerstvo vnitra podpořilo Apache CXF

Dánské ministerstvo vnitra podpořilo Apache CXF

Dánsko

Ministerstvo vnitra Dánského království finančně podpořilo vylepšení podpory technologie spolehlivých zpráv ve frameworku Apache CXF.


reklama

Apache CXF je framework pro webové služby podporující řadu standardů, například SOAPWS-Security nebo WS-ReliableMessaging. A právě implementace posledního z nich, zaměřeného na spolehlivé zprávy, bude nyní vylepšována (konkrétně do podoby WSRM 1.2) za finanční podpory dánského ministerstva vnitra.

Podle resortní organizace Logius můž nová technologie posloužit například orgánům veřejné správy, které pro zadávání veřejných zakázek využívají řešení Peppol. Mnoho možností skýtá samozřejmě i využití v podnikové sféře. Pro nově implementovanou část se stejně jako pro celý framework použije Apache License.

Nahoru

(Jako ve škole)
Průměr: 1,25 | Hodnotilo: 4
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016