přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Dnes začíná konference Internet a Technologie, sledujte ji online

Dnes začíná konference Internet a Technologie, sledujte ji online

Dnes začíná v Národní technické knihovně v Praze dvoudenní konference věnovaná aktuálním internetovým tématům. Živý přenos je k dispozici na www.nic.cz/it13.


reklama

Dnes začíná v Národní technické knihovně v Praze dvoudenní konference věnovaná aktuálním internetovým tématům – Internet a Technologie (13). První den se představí vystupující s prezentacemi, které budou spojené s nastupujícím internetovým protokolem IPv6. Přednášky publicisty a vysokoškolského pedagoga Pavla Satrapy, Martina Dolečka ze Seznam.cz a Tomáše Podermańskiho z CIS VUT Brno doplní panelisté reprezentující společnost Telefónica, vydavatelství Economia nebo Ministerstvo průmyslu a obchodu. Odpoledne se potom ujmou slova zástupci předních registrátorů domén a CZ.NIC. Na závěr se bude Josef Průša věnovat 3D tisku. Program konference je společně s online přenosem a dalšími informacemi na stránkách akce – www.nic.cz/it13. Mediálním partnerem je také LinuxEXPRES.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Vilém Sládek, CZ.NIC
Public Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016