přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Dotazník pro uživatele Knot DNS

Dotazník pro uživatele Knot DNS

Knot DNS

Pracovníci výzkumného a vývojového centra CZ.NIC připravují koncept online podepisování technologií DNSSEC a to pro záznamy uložené na DNS serverun Knot DNS .


reklama

Pracovníci výzkumného a vývojového centra CZ.NIC připravují koncept online podepisování technologií DNSSEC a to pro záznamy uložené na DNS serveru Knot DNS. Protože by vývojáře tohoto open source DNS serveru zajímalo, jak se k tomuto projektu staví jeho uživatelé, vznikl v Laboratořích CZ.NIC krátký dotazník. Pokud se mezi vámi najdou tací, kteří by měli zájem podělit se o své názory, autoři Knot DNS budou rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu; vaše postřehy pomohou autorům DNS serveru při jeho dalším vývoji. Dotazník je určen i zahraničním uživatelům, proto je v angličtině.Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Vilém Sládek, CZ.NIC
Public Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016