přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Konference FOSS4G-CEE & Geoinformatics 2012 v Praze

Konference FOSS4G-CEE & Geoinformatics 2012 v Praze

Letos v květnu se budou na pražské ČVUT společně konat dvě konference o open-source softwaru pro práci s geoprostorovými daty: evropská FOSS4G-CEE a místní Geoinformatics 2012.


reklama

Chystaná akce FOSS4G-CEE & Geoinformatics 2012 je první lokální konference zaměřená na svobodný a open-source software pro geoprostorová data a služby ve střední a východní Evropě. Letos je organizována společně s tradiční konferencí Geoinformatics FCE CTU v Praze. Konference se koná 20.-24. května na ČVUT v Praze. Program a registrace.

Partnerem konference je organizace Liberix. LinuxEXPRES přinese reportáž z akce.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Robert Krátký

Robert Krátký

K Linuxu a open source jsem našel cestu přes FreeBSD v roce 2001. Téměř osm let jsem se věnoval portálu AbcLinuxu.cz jako šéfredaktor. Mojí největší vášní je cestování, zejména za kulinářskými zážitky. Profesionálně se věnuji lokalizaci softwaru a překladatelství obecně.


  • Distribuce: Debian
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: *Public Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016