přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Konference Internet a technologie se blíží

Konference Internet a technologie se blíží

Sdružení CZ.NIC vás zve již na třetí ročník konference Internet a techlonogie, který bude hlavně ve znamení IPv6.


reklama

Konference se uskuteční 7. a 8. června 2010 v Národní technické knihovně v Praze. Z důvodu omezené kapacity sálu je nutné se předem zaregistrovat. Vstup na oba dva dny vás vyjde na 400 Kč, jednodenní vstup na 200 Kč. Mluvit se bude zejména o doménové bezpečnosti, open source, ale především o stále živějším protokolu IPv6, kterému bude patřit budoucnost internetu.

Pokud se z nějakého důvodu nemůžete na konferenci dostavit, ale přesto by vás zajímala, nehažte flintu do žita. Stejně jako předchozí ročníky budou organizátoři provozovat živý video přenos. Případně můžete sledovat jen textové informace z CZ.NIC Twitteru. Program, video přenos a další bližší informace naleznete na stránkách konference.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Roman Bořánek

Student ekonomie a v podstatě běžný uživatel, který na Linux pohlíží trochu jinak, a to hlavně z hlediska uživatelské přívětivosti, marketingu a byznysu. Baví ho Ubuntu, protože jako jedna z mála distribucí tyto oblasti nezanedbává.


  • Distribuce: Ubuntu
  • Grafické prostředí: GNOME
  • Hodnocení autora: *****

| blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016