přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Program P2D2 je na světě

Program P2D2 je na světě

P2D2

Sdružení CSPUG zveřejnilo program pravidelné konference P2D2, která se věnuje databázovému systému PostgreSQL. Konference bude dvoudenní.


reklama

V únoru se pravidelně koná konference P2D2, věnovaná svobodnému databázovému systému PostgreSQL. Konferenci pořádá sdružení Czech and Slovak PostgreSQL Users Group (CSPUG), které nyní zveřejnilo její program.

Konference bude tentokrát dvoudenní. První den (středa 17. 2. 2016) se budou konat školení, druhý den (čtvrtek 18. 2. 2016) bude věnován přednáškám jako obvykle. Mezi tématy jsou například nová verze PostgreSQL 9.5, SQL Tabs nebo problematika I/O.

Místo konání bude brzy upřesněno.

Konference P2D2, ročník 2015 Konference P2D2, ročník 2015

Nahoru

(Jako ve škole)
Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016