přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Registrujte se na konferenci P2D2 2014

Registrujte se na konferenci P2D2 2014

P2D2

6. února se v Praze opět koná konference Prague PostgreSQL Developers Day. Registrujte se k účasti na konferenci.


reklama

V Praze se na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy každoročně koná odborná konference  Prague PostgreSQL Developers Day (P2D2). V loňském roce se konference uskutečnila až v květnu (vzhledem ke konání PostgreSQL Conference Europe na podzim roku 2012 v Praze), letos se opět vrátila na pravidelný únorový termín. Konkrétně se bude konat 6. února 2014.

Kdo má zájem se konference zúčastnit, může se registrovat na jejím webu. Mezi tématy přednášek budou například novinky v PostgreSQL 9.3, PostgreSQL & Business Intelligence, poolování spojení nebo zjednodušování stromu dotazu. Přednášet budou i klíčoví zahraniční vývojáři PostgreSQL, konkrétně Magnus Hagander a Simon Riggs.

Nahoru

(Jako ve škole)
Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016