přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Server reddit plánuje stávku proti SOPA

Server reddit plánuje stávku proti SOPA

O SOPA toho už bylo napsáno hodně. Server reddit oznámil, že na 18. ledna plánuje stávku, vypnutí služeb a šíření povědomí o nebezpečnosti SOPA.


reklama

Na blogu serveru reddit se před časem objevilo prohlášení, které upozorňuje uživatele, že 18. ledna dojde k vypnutí služeb a vše co uživatelé na webu naleznou bude upozornění o nebezpečnosti SOPA pro svobodu na internetu a odkazy na další materiály. Server se pro tento krok rozhodl kvůli tomu, jak extrémní dopad může mít SOPA na běžné fungování internetu. Navíc mnoho uživatelů serveru volalo po nějaké akci.

V dalších odkazech na blog jsou vyzýváni i obyčejní lidé, aby kampaň proti SOPA podpořili jak jen mohou - šířením informací na facebooku, Google+, voláním a psaním svým voleným zástupcům (to nás vesměs netýká) a psaním rozhořčených dopisů firmám, které SOPA veřejně podporují a jejich bojkotem. Že zákazníci mají moc přimět firmu změnit své postoje bylo vidět na nedávném případu bojkotu Go Daddy. Firma nakonec naprosto obrátila a ze zastánce SOPA se tak stal odpůrce.

Nahoru

(Jako ve škole)
Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Michal Hrušecký

Michal Hrušecký


  • Distribuce: openSUSE, Gentoo, Android
  • Grafické prostředí: PekWM
  • Hodnocení autora: *

| blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016