přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Soud odmítl žalobu proti síťové neutralitě

Soud odmítl žalobu proti síťové neutralitě

Americký soud pro Washington D.C. odmítl pro předčasnost žalobu firmy Verizon, která směřovala proti pravidlu síťové neutrality.


reklama

Americká telekomunikační firma Verizon podala v lednu žalobu proti regulačnímu úřadu FCC kvůli pravidlu směřujícímu k síťové neutralitě v širokopásmovém připojení k Internetu. Žalobu odůvodňovala tím, že FCC údajně překračuje své kompetence a vytváří nejistotu pro poskytovatele služeb a jejich zákazníky.

Nyní tříčlenný senát soudu pro Washington D.C. tuto žalobu odmítl pro předčasnost. Podle soudu lze o regulačním pravidlu rozhodovat, až když bylo publikováno ve Federálním registru (americká obdoba české Sbírky zákonů), což se zatím nestalo. Toto rozhodnutí tedy znamená, že se soud vůbec nezabýval podstatou věci a odmítl žalobu z čistě formálního důvodu – proto otázka síťové neutrality v USA zůstává nadále otevřená.

Nahoru

(Jako ve škole)
Průměr: 2,00 | Hodnotilo: 1
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016