přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Soutěž VIP3: Přihlásilo se 14 nadějných projektů

Soutěž VIP3: Přihlásilo se 14 nadějných projektů

Mladí vývojáři mohou za své projekty celkem získat až 400 000 Kč.


reklama

Do 30. dubna mohli zájemci přihlašovat své návrhy. Nakonec se sešlo 14 návrhů, které do konce května odborná komise vyhodnotí, a poté už se vývojáři vrhnou na jejich realizaci. Soutěž VIP - Vyvíjej, Inovuj, Programuj organizuje sdružení CZ.NIC, správce naší národní domény .cz. Mezi partnery projektu je i provozovatel LinuxEXPRESu Liberix, o.p.s., jejíž předseda Vlastimil Ott zasedne v hodnotící komisi. Každý projekt může získat částku maximálně ve výši 50 000 Kč.

Přihlášené open-source projekty se většinou zabývají síťovým provozem, jejich seznam si můžete prostudovat na stránkách soutěže. Vyhlášení výsledků proběhne 30. 9. 2010, do té doby vás o průběhu soutěže ještě jistě budeme informovat.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Roman Bořánek

Student ekonomie a v podstatě běžný uživatel, který na Linux pohlíží trochu jinak, a to hlavně z hlediska uživatelské přívětivosti, marketingu a byznysu. Baví ho Ubuntu, protože jako jedna z mála distribucí tyto oblasti nezanedbává.


  • Distribuce: Ubuntu
  • Grafické prostředí: GNOME
  • Hodnocení autora: *****

| blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016

Tagy