přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Ubuntu pro podnikání: Pět kroků k zajištění úspěšného naszení

Ubuntu pro podnikání: Pět kroků k zajištění úspěšného naszení

Canonical pořádá webinář s názvem Ubuntu pro podnikání. Cílem webináře bude bližší seznámení s nabídkou produktů z dílny Canonicalu. A s informacemi jak tyto produkty co nejideálněji kombinoavat a využívat.


reklama

Ubuntu Server Edition, Ubuntu Enterprise Cloud a Ubuntu Desktop Edition. To jsou tři produkty společnosti Canonical, o kterých bude avizovaný webinář pojednávat.

Hlavním cílem bude téma, jak IT organizacím umožnit širší přijetí Ubuntu prostřednictvím integrace se stávající infrastrukturou Active Directory a řídících procesů a to díky technologiím Canonicalu a Centrify.

Díky Centrify se stává Canonical certifikovaným řešením a může tak nabídnout Ubuntu systémy, které budou odpovídat všem požadavkům podnikového nasazení. Webinář Live se koná 2.12.2010  a můžete se na něj přihlásit na canonical.com.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Václav Hejda

Václav Hejda

Václav Hejda (*1974).

Před mnoha lety odmaturoval na strojárně.
Dálkově studoval VŠB Ostrava - obor Informační a systémový managment. Dnes se věnuje Linuxu,OpenSource technologiím a PC.

S Linuxem začal díky Ubuntu 5.10


  • Distribuce: UbuntuGnome
  • Grafické prostředí: GNOME
  • Hodnocení autora: *

| blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016