přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Pozvánka na Invex 2006

Pozvánka na Invex 2006

Společnost QCM, s.r.o. si všechny příznivce Linuxu dovoluje pozvat na INVEX 2006. Rádi Vás uvítáme na Brněnském výstavišti ve dnech 9. - 13. 10. 2006, v pavilonu V na stánku číslo 110.


reklama

Poskytneme Vám aktuální informace o kompletní nabídce linuxových produktů QCM, s.r.o. Můžete zde také nakoupit produkty MANDRIVA LINUX 2006 s veletržní slevou 50-60% a rovněž se slevou jednotlivá čísla námi vydávaného měsíčníku LinuxEXPRES a to i zpětně, včetně historických čísel.

Společnost QCM, s.r.o. se také aktivně účastní pořádané odborné konference Linux Hall, která bude letos pouze jednodenní a to v úterý 10.10.2006. Konference s podtitulem Linux a open source v praxi má zajímavý program, ve kterém, mino jiné, vystoupí zástupce společnosti Microsoft. Následná panelová diskuse bude jistě reflektovat argumenty uvedené v jednotlivých vystoupeních přednášejících a slibuje nekompromisní střet příznivců Linuxu a Microsoftu.

Těšíme se na shledání v Brně.

Za společnost QCM, s.r.o.

Milan Woff
obchodní ředitel
milan.woff@qcm_cz

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


  • Hodnocení autora: *

| blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016

Tagy