přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Debian 11 Bullseye bol vydaný

Debian 11 Bullseye bol vydaný
Petr Ježek 18. 08. 2021, 15:53:15
Odpovědět  Odkaz 
Na Debianu mi vždy vadilo, že stable verze pracuje na dost starém jádru. Já stabilně pracuji na 5.13 a dokonce již i na 5.14. Tato nová jádra nabízejí mnohem lepší HW podporu a také řešení dlouho neřešených problémů s interní komunikací v jádře na různá volání, což snižovalo bezpečnost a zpomalovalo běh.
Ivan Kmeťo Re: Debian 11 Bullseye bol vydaný
Ivan Kmeťo 18. 08. 2021, 21:26:48
Odpovědět  Odkaz 
Ja som síce na Side, ale nie je na škodu mať k dispozícii staršie jadro pre istotu. Inak je to pravda a možno by sa pre takéto aktualizácie jadra našiel priestor v point releases ako to obyčajne robia iné LTS distribúcie.

Public Relations

Propojování hardwaru a softwaru, které opravdu baví

Eva FišerováKdyby před pár lety nenavštívila veletrh pracovních příležitostí, pravděpodobně by Eva Fišerová, v té době ještě studentka matematiky na Západočeské univerzitě v Plzni, o práci ve společnosti Siemens Advanta nikdy neuvažovala. Tato firma jí však, jak se říká, padla do oka. Nyní v ní pracuje již třetím rokem a s náplní práce i pracovními podmínkami je nadmíru spokojená.

Pokračování ...Public Relations

„Hackněte“ cenu za telefon Nokia 7.2. Ušetříte polovinu ceny!

NokiaNokia 7.2Sháníte dobře vybavený telefon? Střední třídu se všemi funkcemi, špičkovým fotoaparátem a perfektní výbavou? A přitom byste se rádi dostali pod pět tisíc korun? Nebo dokonce pod tři a půl tisíce korun? Máme pro vás skvělý tip, jen si musíte pospíšit!

Pokračování ...