přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

CADservis

Příspěvky Doplňky pro Thunderbird X. – překladač e-mailů (1)

Doplňky pro Thunderbird X. – překladač e-mailů (1)
Antonie 16. 12. 2019, 13:35:49
Odpovědět  Odkaz 
Dobrý den, S3.Google Translator jsem používala několik let pro překlad zpráv z anglického jazyka. Bohužel před pár dny byl tento překladač zablokován prý z bezpečnostních a výkonových důvodů. Zajímalo by mě, zda jde blokace nějak obejít, případně zda existuje adekvátní náhrada. Mezi doplňky jsem nic nenašla. Děkuji za pomoc.
Petr Valach Re: Doplňky pro Thunderbird X. – překladač e-mailů (1)
Petr Valach 17. 12. 2019, 13:19:28
Odpovědět  Odkaz 
Ohledně doplňků pro Firefox a Thunderbird dochází k určitému zemětřesení. Řada z nich je nyní nepoužitelná. Situaci sledujeme a až se trochu usadí, provedeme update seriálu.

Public Relations

Při testování nových vozů pomáhá Samsung Knox: příručka, navigace i určování polohy v jednom

Samsung KnoxBezpečnostní platforma Samsung Knox sehrála výraznou roli při představování Škody Karoq. Knox Configure a Knox Manage pomohly připravit stovky vozů pro dovozce a obchodníky.

Pokračování ...Public Relations

S obrovským nárůstem dat by mohla pomoci umělá inteligence

LenovoO chytrých technologiích, IoT zařízeních a umělé inteligenci (AI) slýcháme poměrně často v nejrůznějších souvislostech. Pomalu ale jistě pronikají nejen do našich soukromých životů, ale také do fungování ve firmách. Málo se už ale mluví o jejich počtech a také o množství dat, která tato zařízení produkují. Obě hodnoty přitom neustále rostou.

Pokračování ...


Alvao