přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

CADservis

Příspěvky Linux 5.7 sa zbaví značnej časti kódu

Linux 5.7 sa zbaví značnej časti kódu
Petr Ježek 3. 03. 2020, 10:41:44
Odpovědět  Odkaz 
Greg by měl být důslednějšíí v eliminaci kódu pro zastaralé a nevyužívané technologie. Jde o spoustu diluviálního HW, pro něž lze zajistit speciální "retro" kernel a standardní dále masivně odlehčit. Mínus 20 let by mělo být dostatečnou rezervou i pro "686" "bleeding edge" distribuce.
Ivan Kmeťo Re: Linux 5.7 sa zbaví značnej časti kódu
Ivan Kmeťo 4. 03. 2020, 14:04:56
Odpovědět  Odkaz 
Ja by som osobne videl riešenie napríklad v takzvanom kernel module (ktorý môže alebo nemusí poskytovať distribúcia) pre prípady, že by niekto podporu tohto HW alebo iného nutne potreboval, napriek tomu, že je prakticky zastaraný. Pomohlo by to jadro ako také ďalej odľahčiť. To aké by malo byť jadro Linuxu, či monolitické, modulárne alebo tzv. microkernel, o tom všetkom sa viedli debaty v minulosti a nevyhneme sa im podľa mňa ani v budúcnosti.

Public Relations

F5 zajistí vysokou dostupnost aplikací a ochrání reputaci malých i velkých firem

F5Webové i mobilní aplikace jsou klíčové pro úspěch firem v mnoha oborech. Umožňují jim fungovat, inovovat, růst. Data v nich společnosti všech velikostí a také státní organizace napojují na zákazníky nebo obchodní partnery. Když ale aplikaci ohrozí kybernetický útok, může způsobit velké škody.

Pokračování ...


Infor

Public Relations

Pozvánka na konferenci Infor Inspire Online – 21. dubna 2020

InforSpolečnost Infor srdečně zve na virtuální konferenci Infor Inspire Online, která se uskuteční 21. dubna 2020. Online konference je náhradou za událost Inspire London, jež se měla uskutečnit v konferenčním centru ExCel London, zrušenou v důsledku koronavirové epidemie začátkem března. V zájmu zdraví všech participujících proto organizujeme virtuální konferenci, na které představíme nejmodernější technologie a inovace z dílny Infor.

Pokračování ...


Alvao GIF