přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Linux Lite 4.4

Linux Lite 4.4
me 5. 07. 2019, 21:16:26
Odpovědět  Odkaz 
Dik za recenzi, ale neni mi jasne zamereni teto distribuce, proc by jsem ji mel zkouset, proc vznika dalsi distribuce zalozena na Ubuntu.

- Lite 4.4 je postavene na Ubuntu 18.04, je tedy jen ve verzi 64-bit. Sice se uvadi, ze doporucena (preferovana) konfigurace sytemu je 1GB RAM, ale tomu moc neverim, to bude tak dobre jen na praci v terminalu.

- homepage distra je hnusna, uz dlouho jsem nevidel tak osklivou stranku. Pokud mate velky monitor, vypada to pekne, pokud to otevru na malem notebooku, ktery by byl kandidatem na Lite 4.4, tak je to stranka skareda. Chcete to videt? Zmensete sirku sveho prohlizece a stranka se pretransformuje do podoby, ktera neni vubec hezka... Staci nasimulovat monitor o sirce 1024 pixlu (doporucovana minimalni konfigurace LCD pro Lite 4.4 je 1024x768).

Public Relations

Září – měsíc bezpečnosti se Sophos Central

SophosNepropásněte sérii webinářů zaměřených na aktuální bezpečnostní trendy a jednotnou správu zabezpečení vaše IT – každé pondělí a zdarma.
Nebylo by skvělé zabezpečit vaše firewally, počítače, servery a mobilní zařízení pomocí nejlepších kyberbezpečnostních řešení na trhu a spravovat vše z jednoho intuitivního uživatelského rozhraní?

Pokračování ...


Sophos