přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Axis Talk 2021

Příspěvky Linux Mint 20.1 bol vydaný s dlhodobou podporou

Petr Valach Linux Mint 20.1 bol vydaný s dlhodobou podporou
Petr Valach 10. 01. 2021, 18:40:21
Odpovědět  Odkaz 
Zkoušel jsem ten Web Apps a možná je to zajímavá možnost (kterou ale nevyužiju). Tam jako nevýhodu vidím, že se uložený odkaz otevírá ve zvláštním režimu Firefoxu - takže se např. musím znova přihlašovat (např. youtube apod.).
Hypnotix se může hodit hlavně na internetové televize. Jinak v tom žádný přínos nevidím.
Změny ve výchozím přehrávači mě neberou, protože je to opravdu minimalistický přehrávač. Používám vlc a smplayer.
Ivan Kmeťo Re: Linux Mint 20.1 bol vydaný s dlhodobou podporou
Ivan Kmeťo 10. 01. 2021, 19:11:16
Odpovědět  Odkaz 
Keď som prvý krát pred mesiacmi(?) čítal o WebApps, tak som si to predstavoval skôr ako niečo jednoduché, čo bude doslova odkaz, ktorý mi len otvorí a zobrazí stránku v samostatnom okne s využitím dostupného webového rendrovacieho enginu, čo by bolo fajn ak si chcem niečo na webe prečítať. Takže aj mňa trošku zamrzelo, že to je len "odkaz" do prehliadača (ktorý však nemusí byť Firefox). Dúfam, že tieto problémy s reláciou a nutnosťou opätovne prihlasovať sa v budúcnosti vyriešia. Viem si však predstaviť, že by sa mi táto funkcia mohla hodiť a to aj napriek tomu, že som zvyknutý mať otvorený jeden prehliadač s chaotickým zoznamom kariet.
Linux Mint 20.1 bol vydaný s dlhodobou podporou
Petr Ježek 20. 01. 2021, 09:39:35
Odpovědět  Odkaz 
Mint jsem už dlouho nepoužil, měl jsem jej na pracovním desktopu vedle Win 7. Jak je to s upgrady na nové verze - lze prostě aktualizovat bez problémů nebo smazat a nově instalovat? Jak je to se spolehlivostí běhu? WebApps také nevidím moc užitečně, Chromium nepoužívám. Přehrávač také nevyužiji, protože mpv a vlc. Cinnamon mám v Archu na NTB.
Petr Valach Re: Linux Mint 20.1 bol vydaný s dlhodobou podporou
Petr Valach 20. 01. 2021, 10:28:33
Odpovědět  Odkaz 
Aktualizace přes Správce aktualizací naprosto v pohodě. Taky dávám dopryč výchozí přehrávač a textový editor. Používám vlc, smplayer a gedit.

Public Relations

Je možné nasadit aplikaci za jediný týden?

CiscoJestli jste někdy řešili nasazování aplikace, asi víte, že všechno odladit může být celkem zdlouhavá záležitost. Dokážete si představit, že na to máte jen týden? Že je to nemožné? Není! Jde to a ani to nemusí být příliš složité.

Pokračování ...Public Relations

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

Pokračování ...


Axis Talk 2021