přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Sophos - promo akce na zabezpečení koncových bodů

Příspěvky Linux Mint 20.1 bol vydaný s dlhodobou podporou

Petr Valach Linux Mint 20.1 bol vydaný s dlhodobou podporou
Petr Valach 10. 01. 2021, 18:40:21
Odpovědět  Odkaz 
Zkoušel jsem ten Web Apps a možná je to zajímavá možnost (kterou ale nevyužiju). Tam jako nevýhodu vidím, že se uložený odkaz otevírá ve zvláštním režimu Firefoxu - takže se např. musím znova přihlašovat (např. youtube apod.).
Hypnotix se může hodit hlavně na internetové televize. Jinak v tom žádný přínos nevidím.
Změny ve výchozím přehrávači mě neberou, protože je to opravdu minimalistický přehrávač. Používám vlc a smplayer.
Ivan Kmeťo Re: Linux Mint 20.1 bol vydaný s dlhodobou podporou
Ivan Kmeťo 10. 01. 2021, 19:11:16
Odpovědět  Odkaz 
Keď som prvý krát pred mesiacmi(?) čítal o WebApps, tak som si to predstavoval skôr ako niečo jednoduché, čo bude doslova odkaz, ktorý mi len otvorí a zobrazí stránku v samostatnom okne s využitím dostupného webového rendrovacieho enginu, čo by bolo fajn ak si chcem niečo na webe prečítať. Takže aj mňa trošku zamrzelo, že to je len "odkaz" do prehliadača (ktorý však nemusí byť Firefox). Dúfam, že tieto problémy s reláciou a nutnosťou opätovne prihlasovať sa v budúcnosti vyriešia. Viem si však predstaviť, že by sa mi táto funkcia mohla hodiť a to aj napriek tomu, že som zvyknutý mať otvorený jeden prehliadač s chaotickým zoznamom kariet.

Public Relations

QNAP QHora-301W - router pro softwarově definované sítě nové generace

QNAPPo­kud fir­my chtě­jí ak­cep­to­vat no­vou nor­mu prá­ce na dál­ku, mu­sí mo­der­ni­zo­vat svo­ji síť, aby pod­po­ro­va­la jak vy­so­ko­rych­lost­ní lo­kál­ní ře­še­ní po­k­rý­va­jí­cí ka­be­lo­vé a bez­drá­to­vé při­po­je­ní, tak i VPN pro rych­lé a bez­peč­né při­po­je­ní uži­va­te­lů na ví­ce mís­tech. QNAP těm­to po­ža­dav­kům vy­chá­zí vstříc svo­jí no­vin­kou QHora-301W.

Pokračování ...


Sophos - promo akce na zabezpečení koncových bodů

Public Relations

Průvodce software defined storage

AlefV dnešní době hledá stále více organizací způsob, jak získat volnost v nákupu hardwaru pro podnikové úložiště. Slibují si, že se při použití Software Defined Storage zbaví takzvaného vendor lock in a současně získají finančních úsporu, protože SDS vytváří z běžných komoditních serverů připojených k Ethernet síti úložiště s plnohodnotným data managementem. Snížení nákladů také bývá jeden z častých důvodů, proč sáhnout po SDS řešení.

Pokračování ...