přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Praha 3 instaluje pro žáky Linux Mint

Praha 3 instaluje pro žáky Linux Mint
kamowski 24. 11. 2020, 15:11:53
Odpovědět  Odkaz 
ďakujem za článok, naozaj potešil, držím im palce
dovolil som si dať naň link:
https://forum.linux-mint-czech.cz/viewtopic.php?f=12&t=7299
Mario Radev Praha 3 instaluje pro žáky Linux Mint
vxmery 25. 11. 2020, 09:20:12
Odpovědět  Odkaz 
Poteší takýto závan zdravého rozumu.
Praha 3 instaluje pro žáky Linux Mint
PavelH 8. 12. 2020, 13:21:03
Odpovědět  Odkaz 
Gratuluji radnici Prahy 3 k moudrému a odvážnému rozhodnutí. I když se o ty PC bude muset někdo starat a po 2-3 letech komplet přeinstalovat LMDE (až skončí podpora této verze), vyhnuli se tak nekonečným Win10 aktualizacím a nutnosti stále PC skenovat a příp. odvirovávat... Dnešní linuxové distribuce jsou opravdu velmi uživatelsky příjemné a po uživateli už nepožadují tolik technických znalostí, jak to bylo dříve.

Public Relations

QNAP QHora-301W - router pro softwarově definované sítě nové generace

QNAPPo­kud fir­my chtě­jí ak­cep­to­vat no­vou nor­mu prá­ce na dál­ku, mu­sí mo­der­ni­zo­vat svo­ji síť, aby pod­po­ro­va­la jak vy­so­ko­rych­lost­ní lo­kál­ní ře­še­ní po­k­rý­va­jí­cí ka­be­lo­vé a bez­drá­to­vé při­po­je­ní, tak i VPN pro rych­lé a bez­peč­né při­po­je­ní uži­va­te­lů na ví­ce mís­tech. QNAP těm­to po­ža­dav­kům vy­chá­zí vstříc svo­jí no­vin­kou QHora-301W.

Pokračování ...Public Relations

Průvodce software defined storage

AlefV dnešní době hledá stále více organizací způsob, jak získat volnost v nákupu hardwaru pro podnikové úložiště. Slibují si, že se při použití Software Defined Storage zbaví takzvaného vendor lock in a současně získají finančních úsporu, protože SDS vytváří z běžných komoditních serverů připojených k Ethernet síti úložiště s plnohodnotným data managementem. Snížení nákladů také bývá jeden z častých důvodů, proč sáhnout po SDS řešení.

Pokračování ...