přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Cimatron

Příspěvky Setkání s Mageia 7

Setkání s Mageia 7
Petr Ježek 14. 08. 2019, 13:28:01
Odpovědět  Odkaz 
Mageia rozhodně svou cenu má. Říkám to jako člověk, která je odkojený Mandrake Linuxem. Zásadní pro každého uživatele takovýchto distribucí je nejen odladěnost a plná funkčnost systému a aplikací, ale také bezproblémová a nekomplikovaná aktualizace na novou verzi. Jelikož pracuji již mnoho let s Archlinuxem a Manjarem, nevím, co je to dependency hell a problémy s aktualizací, což bývaly slabé stránky Mandrake/Mandrivy. Doufám, že Mageia demonstruje schopnost vývojářů poučit se ze svých chyb a že je i v tomto bezproblémová. Asi ji zkusím na jednom ze svých strojů.

Public Relations

Domény a nepřeberné množství internetových adres s možností jejich zneužití

dnnsecNepropásněte sérii webinářů zaměřených na aktuální bezpečnostní trendy a jednotnou správu zabezpečení vaše IT – každé pondělí a zdarma.
S doménami přijde do kontaktu naprosto každý uživatel internetu, ačkoliv si to asi neuvědomuje. Už jenom samotné hledání na internetu je spojené s doménami, o nakupování v internetových obchodech ani nemluvě. Věděli jste však, že domény mohou být poměrně jednoduše napadeny?

Pokračování ...


EDU Trainings

Public Relations

Vyplatí se investice do SEO agentury?

QNAPObjevili jste zajímavý sortiment zboží, po kterém je na trhu poptávka. Čekala vás dlouhá práce, ale byli jste úspěšní a spustili e-shop. Veškeré zboží má perfektně zpracované fotografie a dokonalý popis. Vše je přehledné, jednoduché na ovládání a s poutavou grafikou. Proč u vás nikdo nenakupuje? Proč navštěvují konkurenční stránky, kde mají vyšší cenu, a dokonce řadu chyb v textu? Nejspíš proto, že vás zákazníci nemají kde najít. Nejste na svém trhu přítomni.

Pokračování ...


SOPHOS - hacking webinar 2