přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Thunderbird 91 ESR: Výsledek tříleté práce

Thunderbird 91 ESR: Výsledek tříleté práce
CMD 13. 09. 2021, 14:41:04
Odpovědět  Odkaz 
a exchange to v defaultu pořád neumí ... :( , škoda ...
Thunderbird 91 ESR: Výsledek tříleté práce
Tomáš 14. 09. 2021, 08:02:03
Odpovědět  Odkaz 
A bude někdy také mobilní verze?
Asi by mi vyhovovalo víc, kdybych měl na vše jednu aplikaci, než muset používat dvě (naštěstí ta mobilní aplikace je i pro Android i IOS).

Jinak držím palce, jen tak dál.
Re: Thunderbird 91 ESR: Výsledek tříleté práce
Michal 26. 09. 2021, 20:18:07
Odpovědět  Odkaz 
Doufám, že ne ustavičně hledám lepší náhradu za tento prapodivně tvořený software. FairMail pro Android je excelentní rád jsem skoro za 300,- ho podpořil. Autor je ochotný a je vidět, že má to co 100% autorům TH chybí takovou emaptii ochotu. TH ani korunu! Zdevastovali excelentní doplňky. Autorům totiž už podle mého nebaví stále měnit a ztrácet čas nesmyslným ničení jejich práce nebo-li házení klacků jim pod nohy.

Public Relations

Propojování hardwaru a softwaru, které opravdu baví

Eva FišerováKdyby před pár lety nenavštívila veletrh pracovních příležitostí, pravděpodobně by Eva Fišerová, v té době ještě studentka matematiky na Západočeské univerzitě v Plzni, o práci ve společnosti Siemens Advanta nikdy neuvažovala. Tato firma jí však, jak se říká, padla do oka. Nyní v ní pracuje již třetím rokem a s náplní práce i pracovními podmínkami je nadmíru spokojená.

Pokračování ...Public Relations

„Hackněte“ cenu za telefon Nokia 7.2. Ušetříte polovinu ceny!

NokiaNokia 7.2Sháníte dobře vybavený telefon? Střední třídu se všemi funkcemi, špičkovým fotoaparátem a perfektní výbavou? A přitom byste se rádi dostali pod pět tisíc korun? Nebo dokonce pod tři a půl tisíce korun? Máme pro vás skvělý tip, jen si musíte pospíšit!

Pokračování ...