přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

EDU Trainings IT školení

Příspěvky Tutanota má novú aplikáciu pre desktopy

Tutanota má novú aplikáciu pre desktopy
Petr Ježek 26. 01. 2019, 18:54:10
Odpovědět  Odkaz 
Stačí samotný Protonmail. Základním problémem šifrování je synchronizace peer to peer, což prozatím žádná služba nenabízí, pokud se nemýlím. Když se chrání odesílatel a adresát nikoli, je to problém stejně jako naopak. Proto jsem musel zrušit šifrování Thunderbirdu.

Public Relations

Domény a nepřeberné množství internetových adres s možností jejich zneužití

dnnsecNepropásněte sérii webinářů zaměřených na aktuální bezpečnostní trendy a jednotnou správu zabezpečení vaše IT – každé pondělí a zdarma.
S doménami přijde do kontaktu naprosto každý uživatel internetu, ačkoliv si to asi neuvědomuje. Už jenom samotné hledání na internetu je spojené s doménami, o nakupování v internetových obchodech ani nemluvě. Věděli jste však, že domény mohou být poměrně jednoduše napadeny?

Pokračování ...


EDU Trainings

Public Relations

Vyplatí se investice do SEO agentury?

QNAPObjevili jste zajímavý sortiment zboží, po kterém je na trhu poptávka. Čekala vás dlouhá práce, ale byli jste úspěšní a spustili e-shop. Veškeré zboží má perfektně zpracované fotografie a dokonalý popis. Vše je přehledné, jednoduché na ovládání a s poutavou grafikou. Proč u vás nikdo nenakupuje? Proč navštěvují konkurenční stránky, kde mají vyšší cenu, a dokonce řadu chyb v textu? Nejspíš proto, že vás zákazníci nemají kde najít. Nejste na svém trhu přítomni.

Pokračování ...


SOPHOS - hacking webinar 2