přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky KDE Gear 21.08.2 pridáva ďalšie opravy

Petr Valach KDE Gear 21.08.2 pridáva ďalšie opravy
Petr Valach 9. 10. 2021, 11:27:27
Odpovědět  Odkaz 
Díky, Ivane, že sledujete novinky z mých dvou oblíbených oblastí, KDE a Mintu :).
Ivan Kmeťo Re: KDE Gear 21.08.2 pridáva ďalšie opravy
Ivan Kmeťo 9. 10. 2021, 13:36:54
Odpovědět  Odkaz 
Som rád, že tie aktuality potešili. Čoskoro by mala byť vydaná nová Plasma a vývoj je mimoriadne aktívny. Aj keď som na inom prostredí, aplikácie KDE používam každý deň a sú pre mňa úplný základ.

Public Relations

Bezpečné zálohování a spolehlivá obnova dat jsou odpovědí na všudypřítomnou hrozbu ransomwaru

VeeamUž to tak vypadá, že ransomware ze světa nezmizí, a organizace se tomu musí přizpůsobit, aby dokázaly tuto hrozbu přežít a zajistit odolnost svého podnikání vůči jejím dopadům. Na ransom­ware se musíme přestat dívat jako na náhodnou událost, ale vnímat ji jako stále přítomnou hrozbu, kdy už není otázka, zda a kdy, ale jak často nás zasáhne.

Pokračování ...Public Relations

Jak se chránit před zranitelnostmi? MSP službou!

ZebraPočet softwarových zranitelností neustále roste – zatímco v roce 2021 bylo dle informací katalogu CVE zjištěno celkem 20 171 zranitelností, vloni došlo k dalšímu nárůstu na rekordních 25 277 případů. Navíc také roste jejich závažnost, a i v roce 2022 se zvýšil počet tzv. kritických zranitelností. Mezi nimi například proslulý Log4J.

Pokračování ...Public Relations

Průkopnická automatizovaná obrana pohyblivých cílů

SophosS tím, jak se prostředí kybernetických hrozeb stává stále složitějším, bezpečnostní týmy čelí rapidnímu nárůstu počtu hrozeb. Mnoho organizací se potýká s vysokým počtem výstrah a falešně pozitivních hlášení, což vede k neustálému úsilí o jejich vyřešení a zbytečnému zatěžování zdrojů a snižování účinnosti zabezpečení.

Pokračování ...