přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Trends

Trends

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.


 

Kompletní průvodce balením plavecké tašky na příští den v bazénu

bazen.jpg

Plavání je úžasná aktivita, která přináší řadu fyzických i psychických výhod. Je to skvělý způsob, jak zůstat aktivní, zlepšit kardiovaskulární zdraví a snížit hladinu stresu. Plánování dne v bazénu může být velmi vzrušující, zejména když je hezké počasí a svítí slunce.


 

8 užitečných návyků nabíjení smartphonu, které prodlouží životnost baterie

Smartphony se staly důležitou součástí našeho každodenního života. Používáme je k tomu, abychom zůstali ve spojení s našimi přáteli a rodinou, fotografovali, poslouchali hudbu, sledovali videa a mnoho dalšího. Největší starostí většiny uživatelů smartphonů je však výdrž baterie. S tolika aplikacemi a funkcemi je snadné rychle vybít baterii a zůstat bez telefonu, když ho nejvíce potřebujete. V tomto článku probereme některé návyky nabíjení smartphonu, které byste měli dodržovat, abyste prodloužili životnost baterie.


 

Hlavní důvody, proč si v roce 2023 koupit Honor 70 Lite?

honor_70_1.jpg

Honor 70 Lite je nejnovějším přírůstkem do řady smartphonů od společnosti Honor a od svého uvedení na trh bouří. Jedná se o výkonné zařízení se špičkovými funkcemi a specifikacemi, díky čemuž je ideální volbou pro každého, kdo si chce v roce 2023 koupit nový smartphone.


 

Honor 50 Lite: Recenze telefonu 2022

Honor50Lite.jpg

Honor 50 Lite má co nabídnout! Honor 50 Lite patří do nižší střední třídy smartphonů značky Honor. Toto zařízení má působivé specifikace a my se mu budeme podrobně věnovat později v této recenzi. Začněme! 


 

Nejlepší průvodce noční fotografií: Jak pořizovat neuvěřitelné fotografie ve tmě

honor_magic4_pro_01.jpg

Fotíte rádi v noci? Pokud ano, máte se na co těšit! V této příručce vás naučíme vše, co potřebujete vědět o pořizování neuvěřitelných fotografií ve tmě. Probereme vše od toho, jak vybrat správný fotoaparát a vybavení, až po to, jak naplánovat záběry a co nejlépe využít podmínky se špatným osvětlením. Ať už jste začátečník nebo zkušený fotograf, tento průvodce má pro každého něco!


 

Nejlepší dárky pro studenty: Od nezbytností do kolejního pokoje až po zábavné a jedinečné dárky.

honor70_01.jpg

Nejlepší dárky pro vysokoškoláky jsou ty, které odpovídají jejich jedinečnému životnímu stylu. Ať už váš blízký bydlí na koleji nebo v bytě mimo kolej, máme pro vás perfektní dárky! Zde jsou naše nejlepší tipy na nejlepší dárky pro vysokoškolské studenty - od praktických potřeb až po zábavné a módní předměty.


 

Nahoru

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Administrator


  • Grafické prostředí: GNOMEPublic Relations

Bezpečné zálohování a spolehlivá obnova dat jsou odpovědí na všudypřítomnou hrozbu ransomwaru

VeeamUž to tak vypadá, že ransomware ze světa nezmizí, a organizace se tomu musí přizpůsobit, aby dokázaly tuto hrozbu přežít a zajistit odolnost svého podnikání vůči jejím dopadům. Na ransom­ware se musíme přestat dívat jako na náhodnou událost, ale vnímat ji jako stále přítomnou hrozbu, kdy už není otázka, zda a kdy, ale jak často nás zasáhne.

Pokračování ...Public Relations

Jak se chránit před zranitelnostmi? MSP službou!

ZebraPočet softwarových zranitelností neustále roste – zatímco v roce 2021 bylo dle informací katalogu CVE zjištěno celkem 20 171 zranitelností, vloni došlo k dalšímu nárůstu na rekordních 25 277 případů. Navíc také roste jejich závažnost, a i v roce 2022 se zvýšil počet tzv. kritických zranitelností. Mezi nimi například proslulý Log4J.

Pokračování ...Public Relations

Průkopnická automatizovaná obrana pohyblivých cílů

SophosS tím, jak se prostředí kybernetických hrozeb stává stále složitějším, bezpečnostní týmy čelí rapidnímu nárůstu počtu hrozeb. Mnoho organizací se potýká s vysokým počtem výstrah a falešně pozitivních hlášení, což vede k neustálému úsilí o jejich vyřešení a zbytečnému zatěžování zdrojů a snižování účinnosti zabezpečení.

Pokračování ...