přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Osem vývojárskych rozšírení pre Google Chrome/Chromium

Osem vývojárskych rozšírení pre Google Chrome/Chromium
Luk 12. 06. 2012, 14:41:14
Odpovědět  Odkaz 
Díky za tipy. Že by nastal už čas přejít na chrome... ;-)
Re: Osem vývojárskych rozšírení pre Google Chrome/Chromium
Pavel Šefránek 19. 06. 2012, 14:01:11
Odpovědět  Odkaz 
Chrome je sice rychlý a dobrý prohlížeč, ale štve mě jeho provázanost s Google účtem (ukládá si ke googlu všechna hesla, historii, záložky...). Donedávna byla synchronizace nepovinná, teď je sice taky, ale Chrome hned po instalaci ukáže přihlašovací okno (které lze sice přeskočit, ale vidím zde jasnou tendenci do budoucna: prohlížeč jedině po přihlášení k účtu Google).

A já velké bratry nemám rád. Firefox je z tohoto důvodu mnohem přijatelnější. Google má tendenci shromažďovat co nejvíc dat o každé osobě z co nejvíce služeb :-(
Osem vývojárskych rozšírení pre Google Chrome/Chromium
firebug 19. 06. 2012, 13:38:13
Odpovědět  Odkaz 
Firebug Lite ma zly obrazok

Public Relations

OpenRadioss: Simulace dynamických dějů nyní jako open-source

OpenRadiossNa podzim loňského roku Altair překvapil odbornou veřejnost z řad výpočtářů a vývojových inženýrů představením řešiče OpenRadioss. Jak už název napovídá, Open­Radi­oss je open-source verzí explicitní­ho solveru Altair Radioss, CAE nástroje pro simulace rychlých dějů, jakými jsou tolik populární virtuální testy nárazů vozidel, včetně vyhodnocení pasivní bezpečnosti, zkoušky odolnosti leteckých konstrukcí, pádové zkoušky elektronických zařízení a podobně.

Pokračování ...Public Relations

PATRON-IT staví svůj monitorovací systém na technologii N-able

Společnost PATRON-IT je jednou z nejres-pektovanějších českých společností, které se specializují na IT bezpečnost. Její hlavní činností jsou dodávky SaaS (Security as a Service) služeb s garancí bezpečnosti a obrany proti útokům.

Pokračování ...