Tak jsem začal číst ten rozhovor s Lennartem a nedokázal jsem dočíst do konce ani první odpověď;
po pročtení diskuze lze souhlasit s tímto příspěvkem:
Lennart Poettering: Budeme se snažit vyrovnat se dalším IPC systémům
tom 18. 04. 2014, 12:16:25
Odpovědět Odkaz
Ideální by bylo, kdyby si Lennart založil vlastní distro plné jeho bastlů, a nekurvil všechna ostatní.
Příspěvky Funkcionalita příkazu „su“ začleněna do systemd
Komplet souhlas a dodám, že i s PulseAudio jsem si na každém z notebooků zažil svoje. Takže pan Poettering by se spíš mohl vydat tímto směrem, když do googlu napíše "Pulse problem", zábavu na pár let mít bude.
I tak za Pulse děkuji, stejně jako za všechny soušásti distribucí a jádra a za to, že je mohu svobodně využívat.
Ostatně jeho argument s tím startem systému je jako když M$ vychvaloval UEFI. A pak zjistíte, že když máte SSD disk, zapnete kompl a jdete si 2 kroky vyzout boty, ani nevíte jestli to bylo rychlejší nebo ne.
Prosim, pokud je to do serverových farem, proč si to tam na imidže nedoinstalují, když je to taková bomba a ostatní nenechají napokoji? Toto není argument.
Každopádně v Lin jsou jiné problémy pro uživatele zásadnější, třeba notebook (dnes velmi rozšířen) + xorg vs. drivery + 2. monitor - to je na dlouhé zimní večery ;-)
I tak za Pulse děkuji, stejně jako za všechny soušásti distribucí a jádra a za to, že je mohu svobodně využívat.
Ostatně jeho argument s tím startem systému je jako když M$ vychvaloval UEFI. A pak zjistíte, že když máte SSD disk, zapnete kompl a jdete si 2 kroky vyzout boty, ani nevíte jestli to bylo rychlejší nebo ne.
Prosim, pokud je to do serverových farem, proč si to tam na imidže nedoinstalují, když je to taková bomba a ostatní nenechají napokoji? Toto není argument.
Každopádně v Lin jsou jiné problémy pro uživatele zásadnější, třeba notebook (dnes velmi rozšířen) + xorg vs. drivery + 2. monitor - to je na dlouhé zimní večery ;-)




