přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky OpenStack? OpenStack!

OpenStack? OpenStack!
Honza Jaroš 16. 12. 2014, 01:11:30
Odpovědět  Odkaz 
Tak nějak jsem doufal, že se z článku dozvím k čemu je to dobré, proč bych se o to měl zajímat, jak to funguje, jak se to konfiguruje nebo alespoň kde podobné informace najdu (v tom nakonec pomohl Google). Místo toho jsem dostal hromadu marketingových krasožvástů bez nějakého konkrétního obsahu. Tak nevím...