přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Test jsbenchmark ukazuje jednoduchým porovnáváním celkovou rychlost prohlížečů. Každý prohlížeč dostane bodové hodnocení, čím je

všechny formáty | spustit slideshow

 |  >

Test jsbenchmark ukazuje jednoduchým porovnáváním celkovou rychlost prohlížečů. Každý prohlížeč dostane bodové hodnocení, čím je

Test jsbenchmark ukazuje jednoduchým porovnáváním celkovou rychlost prohlížečů. Každý prohlížeč dostane bodové hodnocení, čím je číslo vyšší, tím je výsledek lepší (tím je na tom prohlížeč lépe). Měření jsem prováděl u každého prohlížeče 6x.

 |  >

Základní okno Uzblu Testovací stránka webových standardů projektu Acid3 Test Sun spider měří výkon při zpracování JavaScriptu. Hodnota na ose y udává dobu celého testu v sekundách. Rychlost vykreslování CSS podle howtocreate.co.uk. Osa y ukazuje dobu vykreslování v milisekundách. Test jsbenchmark ukazuje jednoduchým porovnáváním celkovou rychlost prohlížečů. Každý prohlížeč dostane bodové hodnocení, čím je Otevírání odkazů je velmi rychlé a jednoduché I v Uzblu lze používat více karet při procházení webu Možná se vám občas stane, že nepůjdou přehrát... Základní výstup skriptu zobrazující historii vidíte v části obrazovky. Psaním (v levé části řádku) lze v historii vyhledávat.

Album: Uzbl

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz


Public Relations

Propojování hardwaru a softwaru, které opravdu baví

Eva FišerováKdyby před pár lety nenavštívila veletrh pracovních příležitostí, pravděpodobně by Eva Fišerová, v té době ještě studentka matematiky na Západočeské univerzitě v Plzni, o práci ve společnosti Siemens Advanta nikdy neuvažovala. Tato firma jí však, jak se říká, padla do oka. Nyní v ní pracuje již třetím rokem a s náplní práce i pracovními podmínkami je nadmíru spokojená.

Pokračování ...Public Relations

„Hackněte“ cenu za telefon Nokia 7.2. Ušetříte polovinu ceny!

NokiaNokia 7.2Sháníte dobře vybavený telefon? Střední třídu se všemi funkcemi, špičkovým fotoaparátem a perfektní výbavou? A přitom byste se rádi dostali pod pět tisíc korun? Nebo dokonce pod tři a půl tisíce korun? Máme pro vás skvělý tip, jen si musíte pospíšit!

Pokračování ...