přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Test jsbenchmark ukazuje jednoduchým porovnáváním celkovou rychlost prohlížečů. Každý prohlížeč dostane bodové hodnocení, čím je

všechny formáty | spustit slideshow

 |  >

Test jsbenchmark ukazuje jednoduchým porovnáváním celkovou rychlost prohlížečů. Každý prohlížeč dostane bodové hodnocení, čím je

Test jsbenchmark ukazuje jednoduchým porovnáváním celkovou rychlost prohlížečů. Každý prohlížeč dostane bodové hodnocení, čím je číslo vyšší, tím je výsledek lepší (tím je na tom prohlížeč lépe). Měření jsem prováděl u každého prohlížeče 6x.

 |  >

Základní okno Uzblu Testovací stránka webových standardů projektu Acid3 Test Sun spider měří výkon při zpracování JavaScriptu. Hodnota na ose y udává dobu celého testu v sekundách. Rychlost vykreslování CSS podle howtocreate.co.uk. Osa y ukazuje dobu vykreslování v milisekundách. Test jsbenchmark ukazuje jednoduchým porovnáváním celkovou rychlost prohlížečů. Každý prohlížeč dostane bodové hodnocení, čím je Otevírání odkazů je velmi rychlé a jednoduché I v Uzblu lze používat více karet při procházení webu Možná se vám občas stane, že nepůjdou přehrát... Základní výstup skriptu zobrazující historii vidíte v části obrazovky. Psaním (v levé části řádku) lze v historii vyhledávat.

Album: Uzbl

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz


Public Relations

Řešení QNAP typu all-flash

Eva FišerováNeustále rostoucí nároky na výkon, odezvu a propustnost vedou ke zvyšování podílu flash technologií nejen v datových centrech. Dnes typické hybridní úložné systémy jsou tak nahrazovány úložišti typu all-flash, která nabízí velmi nízké latence, miliony IOPS a přitom jsou stále dostupnější. Řešení all-flash od QNAP jsou založena na systému ZFS s optimalizačními technologiemi SSD, díky nimž mohou efektivně nahradit hybridní pole se stejnými náklady na úložiště.

Pokračování ...