přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Canonical hľadá dizajnérov pozadí plochy pre Ubuntu

Canonical hľadá dizajnérov pozadí plochy pre Ubuntu

ubuntu.png

Vývojári zo spoločnosti Canonical vyhlásili súťaž pre umelcov a grafických dizajnérov, ktorí sa môžu podieľať na vzhľade pripravovanej verzie Ubuntu 23.04 s kódovým menom Lunar Lobster. Vybraných bude až 5 výherných pozadí plochy.


Na fórach linuxovej distribúcie Ubuntu bola uverejnená správa s výzvou pre grafických dizajnérov, ktorí môžu odoslať svoje návrhy pozadí pracovnej plochy pre pripravovanú verziu Ubuntu 23.04 Lunar Lobster.

Tieto návrhy musia spĺňať niekoľko požiadaviek. Rozlíšenie obrázkov musí byť v 4K Ultra HD, teda 3840x2160 pixelov. Povolené sú formáty súborov JPEG alebo PNG, avšak ich veľkosť by nemala prekročiť hranicu 10MB. Téma návrhov nemusí mať nič spoločné s kódovým menom distribúcie Lunar Lobster a samozrejmosťou je požiadavka na originálnu tvorbu s licenciou CC BY-SA 4.0 alebo CC BY 4.0.

Do súťaže sa môžete zapojiť odoslaním svojho návrhu na fóre distribúcie Ubuntu až do 6. februára (února). O piatich výherných návrhoch, ktoré sa stanú súčasťou nového Ubuntu, sa následne rozhodne 18. februára. Celá správa s výzvou a zoznamom pravidiel súťaže bola uverejnená na fórach discourse.ubuntu.com, kde je zároveň možné nájsť aj doteraz odoslané návrhy.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Ivan Kmeťo


  • Distribuce: Debian, OpenBSD
  • Grafické prostředí: XfcePublic Relations

Synology High Availability

Pro mnoho podniků a organizací je dnes životně důležitá nepřetržitá dostupnost jejich IT systémů. Výpadky a odstávky totiž způsobují stále větší škody, což vyvíjí tlak na IT oddělení, aby zajistila maximální dostupnost dat a klíčových aplikací.

Pokračování ...Public Relations

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.

Pokračování ...