přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Studium IT pro správce sítí nově i v kombinované formě

Symphera - PM konference

Studium IT pro správce sítí nově i v kombinované formě

vošplzeň.cz

Na plzeňské Vyšší odborné škole zdravotnické, managementu a veřejnosprávních studií – vošplzeň.cz – zaznamenáváme dlouhodobý trend poptávky po odbornících v oblasti informačních technologií. Jelikož je v tomto oboru potřeba v souvislosti s neustálým vývojem nových technologií získávat nové znalosti, připravili jsme již od letošního školního roku 2018/2019 3letý vzdělávací program Systémový administrátor IT v kombinované (dálkové) formě.


Tento vzdělávací program je vhodný zejména pro zaměstnance firem i OSVČ, kteří se zabývají správou počítačových sítí, uživatelskou podporou a IT servisem. Studium je možné přizpůsobit i všem začínajícím zájemcům, kteří plánují svou pracovní kariéru zaměřit právě v oblasti výpočetní techniky.

Naši vyučující, s více než 20letou zkušeností, kteří pracují a podnikají v praxi, zaměřují výuku především na Open Source software. Studenti denní formy studia vedou i různé počítačové kurzy, z nichž právě jeden probíhá do 25. června 2018. Jedná se o „Ledecký kurz programování“, který je zaměřen na programovací jazyk Python.

Absolventi vzdělávacího programu Systémový administrátor IT získají titul Diplomovaný specialista (DiS.) a EUROPASS. Více informací naleznete na www.vosplzen.cz, Facebooku a Instagramu. Konkrétní dotazy je možné směřovat na e-mail: info@vosplzen_cz

vošplzeň.cz

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

inzerceFlowmon Friday 2019

Public Relations

Český startup umožňuje automatické investování

PortuPortu je první online automatizovaná investiční platforma v Česku. Sestaví vám portfolio na míru a vy se nemusíte o nic starat – jen sledovat, jak vaše peníze pracují za vás.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 26. leden

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. prosinec

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Pavel Fric

Pavel Fric, 23. říjen

Nové motivy pro přehrávač Sayonara

Pomozte rozšířit možnost měnit vzhled programu za běhu


Všechny blogy »

eXo space