přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Studium IT pro správce sítí nově i v kombinované formě

Autodesk

Studium IT pro správce sítí nově i v kombinované formě

vošplzeň.cz

Na plzeňské Vyšší odborné škole zdravotnické, managementu a veřejnosprávních studií – vošplzeň.cz – zaznamenáváme dlouhodobý trend poptávky po odbornících v oblasti informačních technologií. Jelikož je v tomto oboru potřeba v souvislosti s neustálým vývojem nových technologií získávat nové znalosti, připravili jsme již od letošního školního roku 2018/2019 3letý vzdělávací program Systémový administrátor IT v kombinované (dálkové) formě.


Tento vzdělávací program je vhodný zejména pro zaměstnance firem i OSVČ, kteří se zabývají správou počítačových sítí, uživatelskou podporou a IT servisem. Studium je možné přizpůsobit i všem začínajícím zájemcům, kteří plánují svou pracovní kariéru zaměřit právě v oblasti výpočetní techniky.

Naši vyučující, s více než 20letou zkušeností, kteří pracují a podnikají v praxi, zaměřují výuku především na Open Source software. Studenti denní formy studia vedou i různé počítačové kurzy, z nichž právě jeden probíhá do 25. června 2018. Jedná se o „Ledecký kurz programování“, který je zaměřen na programovací jazyk Python.

Absolventi vzdělávacího programu Systémový administrátor IT získají titul Diplomovaný specialista (DiS.) a EUROPASS. Více informací naleznete na www.vosplzen.cz, Facebooku a Instagramu. Konkrétní dotazy je možné směřovat na e-mail: info@vosplzen_cz

vošplzeň.cz

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

inzerce
Public Relations

Studium IT pro správce sítí nově i v kombinované formě

Na plzeňské Vyšší odborné škole zdravotnické, managementu a veřejnosprávních studií – vošplzeň.cz – zaznamenáváme dlouhodobý trend poptávky po odbornících v oblasti informačních technologií. Jelikož je v tomto oboru potřeba v souvislosti s neustálým vývojem nových technologií získávat nové znalosti, připravili jsme již od letošního školního roku 2018/2019 3letý vzdělávací program Systémový administrátor IT v kombinované (dálkové) formě.

Pokračování ...


Tiskárna Brno

Redakční blog

Redakce

Redakce, 21. prosinec

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Pavel Fric

Pavel Fric, 23. říjen

Nové motivy pro přehrávač Sayonara

Pomozte rozšířit možnost měnit vzhled programu za běhu


Pavel Fric

Pavel Fric, 28. únor

Lollypop


Všechny blogy »