přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Cantata

Cantata

22.png


reklama

Nahoru

Příspěvky

Cantata
Milhouse 28. 01. 2014, 11:03:33
Odpovědět  Odkaz 
Hezký článek. Čeština vypadá také kvalitně.
Neb nejsem nespokojen s Clementine, určitě ale vyzkouším. A když už je i pro Win, taky ho tam šoupnu. ;)

Díky. :)
Cantata
fri 28. 01. 2014, 11:37:01
Odpovědět  Odkaz 
To je skvělé. V důležitých parametrech je na tom překlad tak, že se věci dají nastavit bez problému. A čemu se hned neporozumí, na to se po chvíli pozorování přijde. Clementine i Cantatu používám. (a Amarok taky - ovšem s vlastním doplňovaným překladem) :-)

Některé věci sice mohou vypadat jako něco, na čem se stále pracuje, ale nejsou to pokusy na zvířátkách, a případné změny, jak vycházejí verze, jenom odrážejí snahu o kultivaci; nebo změnu, kdy předchozí i změněný stav jsou brány jako vyhovující.

Základem pro příjemný poslech je samozřejmě rozsáhlá sbírka hudby, i když není potřeba, aby vám zabrala 250 GB disk. A když Cantata pojede i pod Windows, což jsem teď nezjišťoval, proč ne? Mně k napsání textu přivedlo to, že se to rozběhlo hned po rozbalení.

A kdyby se stalo, a nejelo to, tak se podívám do svého seznamu, který další přehrávač hudby se stal v minulosti předmětem mého zájmu, a nepřehrává zároveň i video. Ty se můžou zařadit do jiné skupiny.
Cantata
fri 1. 02. 2014, 13:21:27
Odpovědět  Odkaz 
Zaujalo mě tlačítko Sníst. Není třeba se jej obávat. Znamená to jen, že: "Když je zapnuto snězení, píseň je odstraněna z řady skladeb k přehrání, poté co byla přehrána."
Cantata - nová verze
fri 21. 02. 2014, 10:02:32
Odpovědět  Odkaz 
Byla vydána verze 1.3.0 přehrávače Cantata.

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Pavel Fric

Pavel Fric
Public Relations

Obnovte ztracená data pomocí nástroje EaseUS Data Recovery Wizard Free

EaseUS Data Recovery Wizard FreeBezplatná aplikace Data Recovery Wizard Free od společnosti EaseUS je nejpoužívanějším softwarem, pokud jde o získání ztracených dat, ať už se jedná o data z pevného disku PC, paměťovou SD kartu, CF kartu, Apple desktop nebo MacBook. Tento software je vhodný pro nasazení ve firmě i pro individuální použití. Data Recovery se každým rokem upgraduje a nová verze pro rok 2018 byla právě vydána.

Pokračování ...