přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, KWave

Control

KWave

reklama

Nahoru

Příspěvky

KWave
lzap 30. 09. 2009, 11:28:42
Odpovědět  Odkaz 
Díky za tu tvrdou práci, kterou odvádíte.
Re:KWave
fri 1. 10. 2009, 12:08:39
Odpovědět  Odkaz 
Tak tvoje ocenění mě potěšilo. Třeba se najde i něco, co bych mohl zlepšit, kdybych o tom věděl, kdyby mi to někdo napsal a kdybych usoudil, že by se měla provést nějaká ta změna. :-) Chce to i v případě KWave vychytat ještě pár věcí; současná verze má určitě v jednom řetězci nezměněný původní Notch filter - Filtr zářezu: jinde jsem zkusil "Vroubkový filtr", aby se to víc shodovalo-rýmovalo. :-)

Někdo si myslí, že člověk překládá kvůli tomu, že používá určitý program a tím je pro práci v tom konkrétním případě více motivován. Jistě to tak funguje, ale moje motivace je taky sběratelská. Dneska už si svým způsobem doplňuju sbírku programů z různých oblastí, ve kterých se dají využívat počítače. Myslím si, že tím, že přeložím schopnou, významnou, dobře použitelnou aplikaci umožním více lidem ji používat.

Přiznávám, že mě to baví. Bylo to spíš časově náročné, když jsem se neudržel a jel a jel. Mám teď víc času, ale i když jsem si teď vybral pár věcí, které bych rád udělal, chtěl bych púracovat přiměřeně, aby můj život byl harmonicky vyvážený. Vybavují se mi i ty rady, které jsem dal začínajícím překladatelům ohledně zjišťování, jestli náhodou na věci někdo nepracuje.

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz