přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Razor-qt

Control

Razor-qt

reklama

Nahoru

Příspěvky

Razor-qt
Luboš 24. 10. 2012, 20:40:39
Odpovědět  Odkaz 
Může mi někdo říct, o čem ten článek je? Chválím snahu autora, něco dělat a přeložit, ale jako psaní článků, no nevím, nevím. Raději ať autor zůstane u toho překládání a psaní článků přenechá jiným.
Re: Razor-qt
fri 24. 10. 2012, 20:54:16
Odpovědět  Odkaz 
To není článek, který očekáváte na tom místě obrazovky.

Až donedávna se tyto deníkové-blogové příspěvky zobrazovaly na stránkách napravo. Teď jsou nalevo nahoře - v hlavním seznamu společně s regulérními články. Z toho pochopíte, že došlo ke změně koncepce stránek, ale já články pro ten typ informování nepíšu.

Zkuste se zamyslet nad tím, co jsem napsal do toho jediného odstavce a k čemu by tak všechny ty obrázky mohly sloužit. Ale ozvat se můžete i bez toho, že byste si na to udělal nějaký názor. Pokud jste už svůj názor dal najevo tím, že jste hlasoval v té malé anketě a la školní známkování, tak vězte, že jsem se i nad tím na chvíli zamyslel.

Jedinou obavu, kterou bych mohl kromě starosti o okamžitý duševní stav známkujících mít, je fakt, že pohled na to neznalého laika může záporně ovlivnit při rozhodování, jestli je to i pro něho dobré cokoli podobného psaní textů a jejich publikování na internetu dělat. Já si myslím, že občas to stojí za to.
Re: Re: Razor-qt
Jiří Doskočil 24. 10. 2012, 22:38:37
Odpovědět  Odkaz 
Nechte si vaše starosti o duševní stav čtenářů vašeho článku a vašich příspěvků do fóra pro sebe. Děkuji
Re: Re: Re: Razor-qt
fri 25. 10. 2012, 08:23:43
Odpovědět  Odkaz 
Za analýzu vaší osobnosti neděkujte. Nepsal jsem, že jsem profesionální psycholog, a vím, že čtenáři mají svoje potřeby, což potvrzuje i vaše reakce.
Razor-qt
rodney 27. 10. 2012, 20:47:50
Odpovědět  Odkaz 
Je to trochu hloupé, ale pokud máte nějaký handicap, který Vám brání psát srozumitelný český text, bylo by možná vhodné to zmínit. Čtenáři pak budou jistě mnohem shovívavější. Jinak Razor-qt je super, a oceňuji, že pracujete na jeho překladu :)
Re: Razor-qt
fri 27. 10. 2012, 22:39:39
Odpovědět  Odkaz 
V opačném případě se chystáte na tomto místě vyjmenovat všechny ty dovednosti, které podle vás potřebujete, abyste to vůbec dočetl v termínu?

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz