přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Tubularix

POINT.X (2018-19)

Tubularix

reklama

Nahoru

Příspěvky

Tubularix
fri 13. 05. 2010, 22:32:51
Odpovědět  Odkaz 
Před časem jsem udělal překlad ke hře Tanglet s tím, že aby se to dalo používat, bude potřeba dodat vhodný slovník a pak vyřešit otázku tvorby "kostek".

Seznam slov jsem dodal ten, který jsem předtím na základě upozornění na jeho dostupnost po nutných hrátkách s kódováním a znaky, aby to bylo k něčemu, dodal pro jinou hru, kterou jsem zatím ve svém deníku nezveřejnil (jde o scrabble) - jde o databázi tvarů, která zhruba vychází na polovinu slovníku, který se používá na turnajích v ČR. Počet něco přes 700 000 tvarů. A rovnou řeknu, že je tam dost slov, která jsem viděl asi poprvé v životě.

Třeba Tanglet vyjde brzy, ale kdyby se někdo nemohl dočkat toho, až uvidí, že po třech minutách kry (obvyklá hra) nahraje tak 7 bodů ze 300 možných (to by musel do klávesnice mlátit nejspíš rychleji než stenotypistka a myslet rychleji jak jeho osobní počítač) jako já, tak ať se ozve - nahraju slovník i soubor s kostkami, popíšu, jak jsem upravil dva soubory ve zdrojácích, aby to bylo v češtině, a hurá na to - tabulka "nejlepších výsledků" čeká, až si kvůli ní začnete rvát vlasy a otvírat pusu naprázdno při němém výkřiku. :-)

(Možná by pomohlo zjednodušit ten seznam slov, která to díky dodanému slovníku nabízí; ten soubor by se pak v nastavení výběrem měnil podle toho, na co si tak kdo troufá. Jo, podívám se možná časem třeba ještě po něčem, co je desetkrát menší.)
Tanglet
fri 13. 05. 2010, 22:36:52
Odpovědět  Odkaz 
Úplně jsem zapomněl změnit nadpis poznámky - hra se jmenuje Tanglet; viz qt-apps.org.

+ oprava: "hry" ne "kry"

Instalace je po úpravách, když je v počítači pro kompilaci základní vybavení, bezproblémová.

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz