přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Vše nejlepší do roku 2005!

Vše nejlepší do roku 2005!

Všem čtenářům přejeme mnoho úspěchů v kalendářním roce 2005.


Uplynulý rok přinesl mnoho nového. Začalo to stabilizováním tehdy zbrusu nového jádra 2.6, které se dnes (verze 2.6.10 - vyšla na Vánoce) dá označit jako produkční.

Rok 2004 patřil Mozille, respektive programům Firefox, Thunderbird a Mozilla Suite. Nové verze Firefox 1.0 a Thunderbird 1.0 potvrdily, že open-source software umí být kvalitní. Spolehnout se na něj mohou komerční firmy i jednotlivci.

Byl to ale také rok žalob (SCO), kauz (softwarové patenty v EU) a reklamních kampaní hraničící téměř až s klamáním lidí (Get The Facts). Všechno to ale Linux ustál a začátkem nového roku se stává oblíbeným systémem nejen na serverech, ale také na stanicích.

LinuxEXPRES jsme pro rok 2005 rozšířili o 4 strany a do lednového čísla přidali jedno malé (respektive velké - je formátu A2) překvapení. LinuxEXPRES 1/2005 vyjde v pondělí 10.1.2005. Budete se s ním setkávat ve vašich stránkách vždy první pondělí v měsíci.

Ať je rok 2005 ještě úspěšnější, než ten předešlý. Budeme se snažit, abyste měli i v tomto roce dostatek dobrého čtení nejen o Linuxu

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz


Public Relations

Digitalizace pomáhá rozvíjet miliardový byznys Prusa Research

SophosSpolečnost Sophos, dodavatel řešení kybernetického zabezpečení nové generace, připravila sérii odborných interaktivních webinářů, na kterých ve dnech 21. - 24. června nahlédnete za oponu simulovaného lovu hrozeb.

Pokračování ...Public Relations

Rozšiřující analytické funkce řešení Flowmon

ALEF FlowmonZnámým systémem pro sle­do­vá­ní toků v síti je ře­še­ní spo­leč­nos­ti Flow­mon. V zá­k­la­du se po­u­ží­vá pro mo­ni­to­ro­vá­ní da­to­vých toků v síti a k ře­še­ní pro­b­lé­mů s tou­to ko­mu­ni­ka­cí. Při po­u­ži­tí Flow­mon sond se vi­di­tel­nost do ko­mu­ni­ka­ce dos­tá­vá až na úro­veň ap­li­ka­cí. Kromě to­ho­to zá­k­lad­ní­ho mo­ni­to­rin­gu a ná­s­tro­je na ře­še­ní pro­b­lé­mů má Flow­mon také rozšiřující moduly.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »