přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Hledá se nové jméno pro někdejší Mandriva Linux

Ivan Bíbr Hledá se nové jméno pro někdejší Mandriva Linux
bibri 9. 07. 2012, 08:49:36
Odpovědět  Odkaz 
Politice Mandrivy poslední dobou absolutně nerozumím. Jestliže bude jejich korporátní produkt postaven na distribuci Mageia, proč k tomu nepřistoupí taky u Mandriva Linuxu? Infrastruktura je tam hotová, organizace taky, komunita funguje, principy jsou dané - čili všechno to, co teď chtějí tvořit chtějí u vlastního "komunitního" distra.

Původně jsem myslel, že jde o značku, ale to ne, protože se hledá nový název. Vzhledem k výše uvedenému nechápu, proč chtějí udržovat vlastní separátní desktopové distro. A hlavně jak, když jejich zaměstnanci budou dělat na korporátních produktech (= Mageia). Četl jsem o nějakých technických potížích, ale to jsou stejně jen kecy, většina z toho se vyřešit dá a dlouhodobý přínos ze spojení sil do jednoho projektu je evidentní.

Nechápu, opravdu to nechápu....

Public Relations

Synology High Availability

Pro mnoho podniků a organizací je dnes životně důležitá nepřetržitá dostupnost jejich IT systémů. Výpadky a odstávky totiž způsobují stále větší škody, což vyvíjí tlak na IT oddělení, aby zajistila maximální dostupnost dat a klíčových aplikací.

Pokračování ...Public Relations

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.

Pokračování ...