přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Alvao

Příspěvky Jaké jsou dopady měny Bitcoin na životní prostředí?

Jaké jsou dopady měny Bitcoin na životní prostředí?
Vrangel Nomiray 16. 04. 2013, 00:32:04
Odpovědět  Odkaz 
Ten Adam Smith má pravdu, ale potíž je v tom že v dnešní době jsou všechny měny hloupé faktickou hodnotu má pouze znalosti k přežití a země která nám dává obživu.
František Bártík Jaké jsou dopady měny Bitcoin na životní prostředí?
František Bártík 16. 04. 2013, 07:43:17
Odpovědět  Odkaz 
Těžba Bitcoinu podobně škodlivá jako těžba zlata? To si snad dělá legraci! Zlato se těží:

* Metodou kyanidového loužení - Prospektoři chtějí takto zdevastovat části Šumavy (Kašperské Hory), Příbramska, Posázaví...
* Amalgamační těžbou - Vede k zamoření prostředí rtutí.

Za druhou nejhorší ekologickou katastrofu v Evropě (hned po Černobylu) se považuje únik kyanidů z rumunského zlatého dolu Baia Mare. http://en.wikipedia.org/wiki/2000_Baia_Mare_cyanide_spill
Lukáš Jelínek Re: Jaké jsou dopady měny Bitcoin na životní prostředí?
Lukáš Jelínek 16. 04. 2013, 10:23:44
Odpovědět  Odkaz 
Ono například spalování uhlí v tepelných elektrárnách také zamořuje prostředí rtutí (která je v uhlí obsažena). Nevím, v jakém poměru to je k té těžbě zlata, ale odpůrci žárovek právě toto používají jako argument vůči tomu, že "v zářivkách je rtuť, která se při rozbití uvolní".

Public Relations

Visibilita a řízení přístupu v síti: Detekce a řízení vnitřních hrozeb

Dimension DataHackeři to mají čím dál jednodušší. Ve stále rostoucí IT infrastruktuře firem, do které se připojují další a další uživatelé a zařízení, internetoví zločinci snadno skryjí své aktivity. Kvůli menší přehlednosti sítě mají spoustu času na krádež dat, financí nebo poškození firmy dříve, než je bezpečnostní systémy odhalí. Řešením je zavedení bezpečnostní politiky uvnitř sítě. Navštivte seminář společnosti Dimension Data, který vám pomůže se v této problematice zorientovat.

Pokračování ...


CeBIT 2018