přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

CADservis

Příspěvky Šifrujeme e-maily s Envelope

Šifrujeme e-maily s Envelope
Petr Ježek 18. 02. 2020, 13:05:56
Odpovědět  Odkaz 
K čemu Envelope, když lze nejen v Thunderbirdu zašifrovat celou komunikaci. Šifrování pouze příloh je poněkud nedostatečné. Navíc tu jsou šifrované webmailservery (unseen.is, protonmail.com a další). Opravdu nechápu, k čemu je za mnou uvedených možností Envelope potřeba.
Re: Šifrujeme e-maily s Envelope
Edvard Rejthar 24. 03. 2020, 16:20:23
Odpovědět  Odkaz 
Dobrý den, knihovna opravdu necílí na uživatele, ale na programátory. A šifruje se celý e-mail, nejen pouze příloha, mrzí mě, pokud to tak vyznělo. (S výjimkou S/MIME, které nepodporuje šifrování předmětu zprávy.)

Public Relations

Při testování nových vozů pomáhá Samsung Knox: příručka, navigace i určování polohy v jednom

Samsung KnoxBezpečnostní platforma Samsung Knox sehrála výraznou roli při představování Škody Karoq. Knox Configure a Knox Manage pomohly připravit stovky vozů pro dovozce a obchodníky.

Pokračování ...


Infor

Public Relations

Pozvánka na konferenci Infor Inspire Online – 21. dubna 2020

InforSpolečnost Infor srdečně zve na virtuální konferenci Infor Inspire Online, která se uskuteční 21. dubna 2020. Online konference je náhradou za událost Inspire London, jež se měla uskutečnit v konferenčním centru ExCel London, zrušenou v důsledku koronavirové epidemie začátkem března. V zájmu zdraví všech participujících proto organizujeme virtuální konferenci, na které představíme nejmodernější technologie a inovace z dílny Infor.

Pokračování ...


Alvao GIF