přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Manjaro rozšíri ponuku edícií

Manjaro rozšíri ponuku edícií
vxmery 25. 09. 2020, 09:23:00
Odpovědět  Odkaz 
Keď si to zhrnieme, oficiálne je k dispozícii XFCE, KDE Plasma, Gnome, Architect. Komunitne Awesome, Bspwm, Budgie, Cinnamon, i3, LXDE, LXQt, MATE a Openbox + spomenutý UKUI a Deepin - tak to je fakt z čoho vyberať. Zostáva vývojárom zaželať veľa zdaru a nech tento široký výber nie je na úkor kvality.
Ivan Kmeťo Re: Manjaro rozšíri ponuku edícií
Ivan Kmeťo 25. 09. 2020, 17:11:20
Odpovědět  Odkaz 
Verzia s Deepinom je zatiaľ poznateľne nedoladená a narazil som na pár drobných chýb, ktoré sa im určite podarí bez problémov vyriešiť, ale UKUI ma celkom príjemne prekvapilo už v stave akom je teraz. Manjaro rastie a jeho vývojári robia kus dobrej práce, vývoj je veľmi aktívny a navyše majú už celkom početnú komunitu, ktorá toto distro podporuje. Osobne strach o kvalitu nemám, ale uvidíme v budúcnosti. Najviac pozornosti vždy dostávajú ich hlavné edície - XFCE, KDE, GNOME a Architect.
Manjaro rozšíri ponuku edícií
Livan 1. 10. 2020, 17:16:54
Odpovědět  Odkaz 
Tak som si pozrel tú verziu s UKUI, ktorá mala byť relatívne dobre odladená, avšak mal som z nej pocit, že každá ves, iný pes. Je to zozbierané z programov pre rôzne prostredia a mal som z toho taký rozpačitý pocit. Myslím, že na verziu s XFCE, KDE alebo Gnome sa to zatiaľ nechytá.